Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz
Tabela
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2018
Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 17/18
Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

Klubowe Mistrzostwa Świata



Już we wtorek 12 grudnia ruszają Klubowe Mistrzostwa Świata, które tym razem rozgrywane będą w trzech miastach w Polsce. W tym prestiżowym turnieju zagrają: mistrz i wicemistrz Polski, czyli ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Skra Bełchatów, oraz irański Sarmayeh Bank Volleyball Club, w szeregach którego oprócz wielu reprezentantów swojego kraju występuje Polak Łukasz Żygadło, mistrz Rosji i zdobywca Ligi Mistrzów Zenit Kazań, mistrz Włoch Cucine Lube Civitanova, zwycięzca ostatniej edycji KMŚ, mistrz Brazylii Sada Cruzeiro, a także argentyński mistrz kraju Personal Bolivar i trzynastokrotny mistrz Chin Shanghai Volleyball Club.


Zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

W grupie A, która swoje mecze rozegra w Opolu, zagrają: ZAKSA Kędzierzyn - Koźle, Sarmayeh Bank Volleyball Club, Cucine Lube Civitanova i Sada Cruzeiro.

W grupie B, która mecze będzie grała w Łodzi, wystąpią: Skra Bełchatów, Zenit Kazań, Personal Bolivar i Shanghai Volleyball Club.

TERMINARZ Grupy A


Data i godzinaGospodarzGośćWynik
12.12.17 g.17.30ZAKSA Kędzierzyn-KoźleSarmayeh Bank VC-:-
12.12.17 g.20.30Sada CruzeiroCucine Lube-:-
13.12.17 g.20.30Sarmayeh Bank VCSada Cruzeiro-:-
13.12.17 g.17.30ZAKSA Kędzierzyn-KoźleCucine Lube-:-
14.12.17 g.17.30ZAKSA Kędzierzyn-KoźleSada Cruzeiro-:-
14.12.17 g.20.30Cucine LubeSarmayeh Bank VC-:-

TERMINARZ Grupy B


Data i godzinaGospodarzGośćWynik
12.12.17 g.17.30Zenit KazańPersonal Bolivar-:-
12.12.17 g.20.30PGE Skra BełchatówShanghai Volleyball-:-
13.12.17 g.20.30PGE Skra BełchatówPersonal Bolivar-:-
13.12.17 g.17.30Zenit KazańShanghai Volleyball-:-
14.12.17 g.17.30Shanghai VolleyballShanghai Volleyball-:-
14.12.17 g.20.30PGE Skra BełchatówZenit Kazań-:-

Półfinały rozegrane zostaną w sobotę 16 grudnia, a finały w niedzielę 17 grudnia w Tauron Arenie w Krakowie.



Autor: Janusz Żuk