Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz
Tabela
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PlusLiga

SEZON 2016/2017




I kolejka

01.10.20161AZS Politechnika Warszawska Asseco Resovia Rzeszów0:3
01.10.2016 2Espadon Szczecin ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
05.10.2016 3Skra Bełchatów MKS Będzin3:0
01.10.2016 4Trefl Gdańsk Effector Kielce3:1
19.10.2016 5BBTS Bielsko-Biała Cuprum Lubin/td>0:3
01.10.20166 Czarni Radom AZS Częstochowa3:0
01.10.2016 7Jastrzębski Węgiel AZS Olsztyn3:2
01.10.2016 8GKS Katowice Łuczniczka Bydgoszcz3:1

II kolejka

08.10.2016 9AZS Politechnika Warszawska Łuczniczka Bydgoszcz3:0
08.10.2016 10AZS Olsztyn GKS Katowice3:0
08.10.2016 11AZS CzęstochowaJastrzębski Węgiel0:3
08.10.2016 12Czarni Radom BBTS Bielsko-Biała1:3
08.10.2016 13Effector Kielce Cuprum Lubin2:3
08.10.2016 14MKS Będzin Trefl Gdańsk2:3
08.10.2016 15ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Skra Bełchatów1:3
08.10.2016 16Espadon Szczecin Resovia Rzeszów3:0

III kolejka

15.10.2016 17Espadon Szczecin AZS Politechnika Warszawska 0:3
15.10.2016 18Skra Bełchatów Resovia Rzeszów1:3
15.10.2016 19Trefl Gdańsk ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 1:3
15.10.2016 20Cuprum Lubin MKS Będzin 3:0
15.10.2016 21 Czarni Radom Effector Kielce 2:3
15.10.2016 22 Jastrzębski Węgiel BBTS Bielsko-Biała 3:0
15.10.2016 23GKS Katowice AZS Częstochowa 3:0
15.10.2016 24Łuczniczka Bydgoszcz AZS Olsztyn 1:3

IV kolejka

22.10.2016 25AZS Politechnika Warszawska AZS Olszty3:1
22.10.2016 26AZS Częstochowa Łuczniczka Bydgoszcz3:2
22.10.2016 27BBTS BielskoBiała GKS Katowice 0:3
22.10.2016 28Effector KielceJastrzębski Węgiel 2:3
22.10.2016 29 MKS Będzin Czarni Radom 0:3
22.10.2016 30ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Cuprum Lubin 3:0
22.10.2016 31Resovia Rzeszów Trefl Gdańsk 3:1
22.10.2016 32Espadon Szczecin Skra Bełchatów 0:3

V kolejka

26.10.2016 33Skra Bełchatów AZS Politechnika Warszawska3:0
26.10.2016 34Trefl Gdańsk Espadon Szczecin 3:1
26.10.2016 35Cuprum Lubin Resovia Rzeszów 3:0
26.10.2016 36Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle1:3
26.10.2016 37Jastrzębski WęgielMKS Będzin 1:3
26.10.2016 38GKS Katowice Effector Kielce0:3
26.10.2016 39Łuczniczka Bydgoszcz BBTS Bielsko-Biała3:0
26.10.2016 40AZS Olsztyn AZS Częstochowa 3:1

VI kolejka

31.10.2016 41AZS Politechnika Warszawska  AZS Częstochowa1:3
29.10.2016 42BBTS Bielsko-Biała AZS Olsztyn 0:3
29.10.2016 43Effector KielceŁuczniczka Bydgoszcz 3:2
29.10.2016 44MKS Będzin GKS Katowice 3:1
29.10.2016 45ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Jastrzębski Węgiel 3:2
29.10.2016 46Resovia Rzeszów Czarni Radom 3:0
29.10.2016 47Cuprum Lubin Espadon Szczecin 3:0
29.10.2016 48Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 3:0

VII kolejka

05.11.2016 49Trefl Gdańsk AZS Politechnika Warszawska 3:1
05.11.2016 50Cuprum LubinSkra Bełchatów 0:3
05.11.2016 51Czarni Radom Espadon Szczecin 3:1
05.11.2016 52Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów 3:1
05.11.2016 53GKS Katowice ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 0:3
05.11.2016 54Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 3:0
05.11.2016 55AZS Olsztyn Effector Kielce 3:0
05.11.2016 56AZS CzęstochowaBBTS Bielsko-Biała 3:2

VIII kolejka

12.11.2016 57AZS Politechnika Warszawska BBTS Bielsko-Biała 1:3
12.11.2016 58Effector Kielce AZS Częstochowa 3:1
12.11.2016 59MKS Będzin AZS Olsztyn 2:3
12.11.2016 60ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Łuczniczka Bydgoszcz3:1
12.11.2016 61Resovia Rzeszów GKS Katowice2:3
12.11.2016 62Espadon Szczecin Jastrzębski Węgiel 1:3
12.11.2016 63Skra Bełchatów Czarni Radom 3:0
12.11.2016 64Trefl Gdańsk Cuprum Lubin 3:2

IX kolejka

19.11.2016 65Cuprum Lubin AZS Politechnika Warszawska3:1
19.11.201666Czarni Radom Trefl Gdańsk 3:1
19.11.201667Jastrzębski WęgielSkra Bełchatów 3:2
19.11.201670GKS Katowice Espadon Szczecin 3:1
19.11.201671Łuczniczka Bydgoszcz Resovia Rzeszów 0:3
19.11.201672AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 0:3
19.11.201673AZS Częstochowa MKS Będzin 2:3
19.11.201674BBTS Bielsko-Biała Effector Kielce 2:3

X kolejka

26.11.2016 75Effector KielceAZS Politechnika Warszawsk1:3
26.11.2016 76ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle AZS Częstochowa 3:0
26.11.2016 77MKS Będzin BBTS Bielsko-Biała 3:0
26.11.2016 78Resovia Rzeszów AZS Olsztyn3:1
26.11.2016 79Espadon SzczecinŁuczniczka Bydgoszcz 3:2
26.11.2016 80Skra Bełchatów GKS Katowice 3:0
26.11.201681Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 3:2
26.11.201681Cuprum LubinCzarni Radom 1:3

XI kolejka

30.11.201682 Czarni RadomAZS Politechnika Warszawska 3:1
30.11.2016 83Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin 2:3
30.11.2016 84Trefl GdańskGKS Katowice 0:3
30.11.2016 85Łuczniczka Bydgoszcz Skra Bełchatów 0:3
30.11.2016 86AZS Olsztyn Espadon Szczecin 3:1
30.11.2016 87BBTS Bielsko-Biała ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 0:3
30.11.2016 88AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 0:3
30.11.2016 88Effector Kielce MKS Będzin 2:3

XII kolejka

03.12.206 89AZS Politechnika Warszawska MKS Będzin 3:2
03.12.2016 90ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Effector Kielce3:0
03.12.2016 91Resovia Rzeszów BBTS Bielsko-Biała 3:2
03.12.2016 92Espadon Szczecin AZS Częstochowa 3:2
03.12.2016 93Skra Bełchatów AZS Olsztyn 3:1
03.12.2016 94Trefl Gdańsk Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
03.12.2016 95 Cuprum Lubin GKS Katowice3:2
03.12.201696Czarni Radom Jastrzębski Węgiel1:3

XIII kolejka

10.12.201697Jastrzębski Węgiel AZS Politechnika Warszawska3:2
l0.12.201698GKS Katowice Czarni Radom 0:3
10.12.2016 99Łuczniczka Bydgoszcz Cuprum Lubin1:3
10.12.2016 100AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 3:2
10.12.2016 101AZS Częstochowa PGE Skra Bełchatów1:3
10.12.2016 102BBTS Bielsko-Biała Espadon Szczecin 3:1
10.12.2016 103Effector Kielce Resovia Rzeszów0:3
10.12.2016 104MKS Będzin ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 0:3

XIV kolejka

14.12.2016105AZS Politechnika Warszawska  ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
14.12.2016106Resovia Rzeszów MKS Będzin 3:0
14.12.2016107Espadon Szczecin Effector Kielce3:0
14.12.2016108Skra Bełchatów BBTS Bielsko-Biała3:0
14.12.2016109Trefl Gdańsk AZS Częstochowa 3:1
14.12.2016110Cuprum Lubin AZS Olsztyn 1:3
14.12.2016111Czarni Radom Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
14.12.2016111Jastrzębski Węgiel GKS Katowice 3:1

XV kolejka

17.12.2016 112GKS Katowice AZS Politechnika Warszawska 2:3
17.12.2016 113Łuczniczka Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel 0:3
17.12.2016 114 AZS Olsztyn Czarni Radom 3:1
17.12.2016 115AZS CzęstochowaCuprum Lubin 1:3
17.12.2016 116Trefl Gdańsk BBTS Bielsko-Biała 3:1
17.12.2016 117Effector Kielce Skra Bełchatów 0:3
17.12.2016 118MKS Będzin Espadon Szczecin 3:0
17.12.2016 119ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Resovia Rzeszów 2:3

XVI kolejka

30.12.2016 112Resovia RzeszówAZS Politechnika Warszawska3:0
30.12.2016 113ZAKSA KędzierzynEspadon Szczecin 3:0
30.12.2016 114 MKS Będzin Skra Bełchatów2:3
30.12.2016 115Effector KielceTrefl Gdańsk 0:3
30.12.2016 116Cuprum Lubin BBTS Bielsko-Biała 3:0
30.12.2016 117AZS CzęstochowaCzarni Radom 0:3
30.12.2016 118AZS OlsztynJastrzębski Węgiel 3:1
30.12.2016 119Łuczniczka Bydgoszcz GKS Katowice2:3

XVII kolejka

07.01.2017 112Łuczniczka Bydgoszcz AZS Politechnika Warszawska 0:3
07.01.2017 113GKS Katowice AZS Olsztyn 0:3
07.01.2017 114Jastrzębski Węgiel AZS Częstochowa 3:0
07.01.2017 115BBTS Bielsko-BiałaCzarni Radom 3:1
07.01.2017 116Cuprum Lubin Effector Kielce 3:0
07.01.2017 117Lotos Gdansk MKS Bedzin 3:0
07.01.2017 119Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle3:2
07.01.2017 118Resovia RzeszówEspadon Szczecin 3:0

XVIII kolejka

28.01.2017 112AZS Politechnika Warszawska Espadon Szczecin 3:0
28.01.2017 113Resovia RzeszówSkra Bełchatów 3:1
28.01.2017 114 ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Trefl Gdańsk 3:0
28.01.2017 115MKS BędzinCuprum Lubin 3:2
28.01.2017 116Effector Kielce Czarni Radom 0:3
28.01.2017 117BBTS Bielsko-Biała Jastrzębski Węgiel 1:3
28.01.2017 118AZS CzęstochowaGKS Katowice 2:3
28.01.2017 119AZS OlsztynŁuczniczka Bydgoszcz3:1

XIX kolejka

21.01.2017 112AZS Olsztyn AZS Politechnika Warszawska 3:0
21.01.2017 113Łuczniczka Bydgoszcz AZS Częstochowa 3:0
21.01.2017 114 GKS Katowice BBTS Bielsko-Biała 3:0
2107.01.2017 116Czarni Radom MKS Będzin 3:1
24.01.2017 117Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 1:3
21.01.2017 118Trefl GdańskResovia Rzeszów 3:2
21.01.2017 119Skra BełchatówEspadon Szczecin3:0

XX kolejka

04.02.2017 112 AZS Politechnika Warszawska Skra Bełchatów 3:1
04.02.2017 113Espadon Szczecin Trefl Gdańsk 3:1
04.02.2017 114 Resovia Rzeszów Cuprum Lubin 3:2
04.02.2017 115ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleCzarni Radom 3:2
04.02.2017 116MKS Będzin Jastrzębski Węgiel 1:3
04.02.2017 117Effector Kielce GKS Katowice 1:3
04.02.2017 118BBTS Bielsko-BiałaŁuczniczka Bydgoszcz 2:3
04.02.2017 119AZS CzęstochowaAZS Olsztyn/td>0:3

XXI kolejka

11.02.2017 112AZS Częstochowa AZS Politechnika Warszawska 1:3
11.02.2017 113AZS Olsztyn BBTS Bielsko-Biała 3:0
11.02.2017 114 Łuczniczka Bydgoszcz Effector Kielce2:3
11.02.2017 115GKS KatowiceMKS Będzin 0:3
11.02.2017 116Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 2:3
11.02.2017 117Czarni Radom Resovia Rzeszów 1:3
11.02.2017 118Espadon SzczecinCuprum Lubin 0:3
11.02.2017 119Trefl Gdańsk Skra Bełchatów2:3

XXII kolejka

18.02.2017 112AZS Politechnika Warszawska Trefl Gdańsk 1:3
18.02.2017 113Skra Bełchatów Cuprum Lubin3:0
18.02.2017 114 Espadon Szczecin Czarni Radom 2:3
18.02.2017 115Resovia RzeszówJastrzębski Węgiel1:3
18.02.2017 116ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle GKS Katowice 3:0
18.02.2017 117MKS Będzin Łuczniczka Bydgoszcz 2:3
18.02.2017 118Effector Kielce AZS Olsztyn 0:3
18.02.2017 119BBTS Bielsko-Biała AZS Częstochowa1:3

XXIII kolejka

23.02.2017 112BBTS Bielsko-BiałaAZS Politechnika Warszawska3:0
23.02.2017113AZS Częstochowa Effector Kielce 1:3
23.02.2017 114AZS Olsztyn MKS Będzin3:2
23.02.2017 115Łuczniczka BydgoszczZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
23.02.2017 116GKS KatowiceResovia Rzeszów 2:3
23.02.2017 117Jastrzębski WęgielEspadon Szczecin 3:0
23.02.2017 118Czarni RadomSkra Bełchatów 2:3
23.02.2017 119Cuprum Lubin Trefl Gdańsk3:1

XXIV kolejka

25.02.2017 112AZS Politechnika Warszawska Cuprum Lubin0:3
25.02.2017113Trefl GdańskCzarni Radom>3:1
25.02.2017 114Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:2
25.02.2017 115Espadon Szczecin/td>GKS Katowice2:3
25.02.2017 116Resovia RzeszówŁuczniczka Bydgoszcz 3:0
25.02.2017 117ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleAZS Olsztyn 3:1
25.02.2017 118MKS BędzinAZS Częstochowa 3:1
25.02.2017 119Effector Kielce BBTS Bielsko-Biała3:0

XXV kolejka

02.03.2017 112AZS Politechnika Warszawska Effector Kielce1:3
02.03.2017113AZS Częstochowa ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
02.03.2017 114BBTS Bielsko-Biała MKS Będzin 1:3
02.03.2017 115AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 2:3
02.03.2017 116Łuczniczka Bydgoszcz Espadon Szczecin 1:3
25.02.2017GKS Katowice Skra Bełchatów 2:3
02.03.2017 118Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 1:3
02.03.2017 119Czarni Radom Cuprum Lubin3:0

XXVI kolejka

07.03.2017 112AZS Politechnika WarszawskaCzarni Radom3:1
07.03.2017113Cuprum Lubin Jastrzębski Węgiel 2:3
07.03.2017 114GKS Katowice Trefl Gdańsk 3:2
07.03.2017 115Skra Bełchatów Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
07.03.2017 116Espadon Szczecin AZS Olsztyn 2:3
07.03.2017 117Resovia RzeszówAZS Częstochowa3:0
07.03.2017 118ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle BBTS Bielsko-Biała 3:0
07.03.2017 119MKS Będzin Effector Kielce 3:1

XXVII kolejka

11.03.2017 112MKS Będzin AZS Politechnika Warszawska -:-
11.03.2017113Effector Kielce ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle -:-
11.03.2017 114BBTS Bielsko-Biała Resovia Rzeszów -:-
11.03.2017 115AZS CzęstochowaEspadon Szczecin-:-
11.03.2017 116AZS Olsztyn Skra Bełchatów -:-
11.03.2017 117Łuczniczka BydgoszczTrefl Gdańsk -:-
11.03.2017118GKS Katowice Cuprum Lubin -:-
11.03.2017119Jastrzębski Węgiel Czarni Radom -:-