Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz
Tabela
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PlusLiga SEZON 2015/2016






KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle
2. Resovia Rzeszów
3. Skra Bełchatów
4. Lotos Trefl Gdańsk
5. Cuprum Lubin
6. Cerrad Czarni Radom
7. Jastrzębski Węgiel
8. AZS Politechnika
9. Łuczniczka Bydgoszcz
10. Indykpol AZS Olsztyn
11. AZS Częstochowa
12. BBTS Bielsko-Biała
13. Effector Kielce
14. MKS Będzin


POSEZONOWE REFLEKSJE







TERMINARZ

Faza zasadnicza


I kolejka

30.10.20151AZS Częstochowa Asseco Resovia Rzeszów1:3
30.10.2015 2Effector Kielce PGE Skra Bełchatów1:3
30.10.2015 3BBTS BielskoBiała Lotos Trefl Gdańsk2:3
30.10.2015 4MKS Banimex Będzin Jastrzębski Węgiel2:3
02.11.2015 5Cerrad Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle2:3
30.10.2015 6Indykpol AZS Olsztyn Łuczniczka Bydgoszcz3:1
24.10.2015 7AZS Politechnika Warszawska Cuprum Lubin3:2

II kolejka

07.11.2015 8Cuprum Lubin AZS Częstochowa3:2
07.11.2015 9Łuczniczka Bydgoszcz Cerrad Czarni Radom0:3
06.11.2015 10ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle AZS Politechnika Warszawska3:0
07.11.2015 11Jastrzębski Węgiel Indykpol AZS Olsztyn3:2
07.11.2015 12PGE Skra Bełchatów MKS Banimex Będzin3:0
07.11.2015 13Asseco Resovia Rzeszów BBTS BielskoBiała3:0
07.11.2015 14Effector Kielce Lotos Trefl Gdańsk1:3

III kolejka

11.11.2015 15AZS Częstochowa Lotos Trefl Gdańsk1:3
11.11.2015 16Łuczniczka Bydgoszcz Effector Kielce3:1
11.11.2015 17Jastrzębski Węgiel BBTS BielskoBiała2:3
11.11.2015 18Cuprum Lubin Indykpol AZS Olsztyn3:0
11.11.2015 19 ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle MKS Będzin 3:0
11.11.2015 20AZS Politechnika Warszawska Cerrad Czarni Radom1:3
11.11.2015 21PGE Skra Bełchatów Asseco Resovia Rzeszów1:3

IV kolejka

14.11.2015 22AZS Częstochowa Cerrad Czarni Radom0:3
14.11.2015 23Indykpol AZS Olsztyn AZS Politechnika Warszawska3:2
14.11.2015 24BBTS BielskoBiała Łuczniczka Bydgoszcz1:3
14.11.201525MKS Będzin Cuprum Lubin1:3
14.11.2015 26 Effector Kielce ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
14.11.2015 27Asseco Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel2:3
14.11.2015 28Lotos Trefl Gdańsk PGE Skra Bełchatów0:3

V kolejka

21.11.2015 29PGE Skra Bełchatów AZS Częstochowa3:0
21.11.2015 30Łuczniczka Bydgoszcz Asseco Resovia Rzeszów1:3
21.11.2015 31Jastrzębski Węgiel Lotos Trefl Gdańsk2:3
21.11.2015 32ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle BBTS BielskoBiała3:0
21.11.2015 33MKS Będzin Politechnika Warszawska3:0
21.11.2015 34Cuprum Lubin Effector Kielce3:0
21.11.2015 35Cerrad Czarni Radom Indykpol AZS Olsztyn3:0

VI kolejka

25.11.2015 36AZS Częstochowa  Indykpol AZS Olsztyn0:3
25.11.2015 37MKS Banimex Będzin Cerrad Czarni Radom0:3
25.11.2015 38BBTS BielskoBiała Cuprum Lubin3:1
25.11.2015 39Effector Kielce AZS Politechnika Warszawska2:3
25.11.2015 40Asseco Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle1:3
25.11.2015 41Lotos Trefl Gdańsk Łuczniczka Bydgoszcz3:0
25.11.2015 42PGE Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:1

VII kolejka

28.11.2015 43Jastrzębski Węgiel AZS Częstochowa3:0
28.11.2015 44Łuczniczka Bydgoszcz PGE Skra Bełchatów0:3
28.11.2015 45ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Lotos Trefl Gdańsk2:3
28.11.2015 46Asseco Resovia Rzeszów Cuprum Lubin 2:3
28.11.2015 47Cerrad Czarni Radom Effector Kielce3:1
28.11.2015 48AZS Politechnika Warszawska BBTS BielskoBiała3:0
28.11.2015 49Indykpol AZS Olsztyn MKS Banimex Będzin3:0

VIII kolejka

05.12.2015 50AZS Częstochowa MKS Banimex Będzin3:1
05.12.2015 51Effector Kielce Indykpol AZS Olsztyn3:1
05.12.2015 52Asseco Resovia Rzeszów AZS Politechnika Warszawska2:3
05.12.2015 53BBTS BielskoBiała Cerrad Czarni Radom2:3
05.12.2015 54Lotos Trefl Gdańsk Cuprum Lubin3:2
05.12.2015 55Jastrzębski Węgiel Łuczniczka Bydgoszcz3:0
05.12.2015 56PGE Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle2:3

IX kolejka

09.12.2015 57Łuczniczka Bydgoszcz AZS Częstochowa3:0
09.12.2015 58ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Jastrzębski Węgiel3:0
09.12.2015 59Cuprum Lubin PGE Skra Bełchatów2:3
09.12.2015 60AZS Politechnika Warszawska Lotos Trefl Gdańsk2:3
09.12.2015 61Indykpol AZS Olsztyn BBTS BielskoBiała3:0
09.12.2015 62Cerrad Czarni Radom Asseco Resovia Rzeszów3:2
09.12.2015 63MKS Banimex Będzin Effector Kielce1:3

X kolejka

12.12.2015 64AZS Częstochowa Effector Kielce3:2
12.12.2015 65BBTS BielskoBiała MKS Banimex Będzin3:2
12.12.2015 66Asseco Resovia Rzeszów Indykpol AZS Olsztyn3:2
12.12.2015 67Lotos Trefl Gdańsk Cerrad Czarni Radom3:1
12.12.2015 68Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:2
12.12.2015 69PGE Skra Bełchatów AZS Politechnika Warszawska3:0
12.12.2015 70Łuczniczka Bydgoszcz ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3

XI kolejka

19.12.2015 71ZAKSA Kędzierzyn KoĽle AZS Częstochowa3:0
19.12.2015 72Cuprum Lubin Łuczniczka Bydgoszcz3:0
19.12.2015 73Cerrad Czarni Radom PGE Skra Bełchatów1:3
19.12.2015 74AZS Politechnika Warszawska Jastrzębski Węgiel3:0
19.12.2015 75Indykpol AZS Olsztyn Lotos Trefl Gdańsk3:2
19.12.2015 76MKS Banimex Będzin Asseco Resovia Rzeszów0:3
19.12.2015 77Effector Kielce BBTS BielskoBiała3:1

XII kolejka

20.01.2016 78AZS Częstochowa  BBTS BielskoBiała3:2
13.01.2016 79Asseco Resovia Rzeszów Effector Kielce3:1
13.01.2016 80MKS Banimex Będzin Lotos Trefl Gdańsk0:3
13.01.2016 81PGE Skra Bełchatów Indykpol AZS Olsztyn1:3
13.01.2016 82Łuczniczka Bydgoszcz AZS Politechnika Warszawska3:1
13.01.2016 83Jastrzębski Węgiel Cerrad Czarni Radom3:0
13.01.2016 84ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Cuprum Lubin3:0

XIII kolejka

16.01.2016 85AZS Częstochowa AZS Politechnika Warszawska3:0
16.01.2016 86Indykpol AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
16.01.2016 87Cerrad Czarni Radom Cuprum Lubin2:3
16.01.2016 88MKS Banimex Będzin Łuczniczka Bydgoszcz1:3
16.01.2016 89BBTS BielskoBiała PGE Skra Bełchatów1:3
16.01.2016 90Effector Kielce Jastrzębski Węgiel0:3
16.01.2016 91Asseco Resovia Rzeszów Lotos Trefl Gdańsk3:0

XIV kolejka

23.01.2016 92PGE Skra Bełchatów  Effector Kielce3:2
23.01.2016 93ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Cerrad Czarni Radom3:0
18.03.2016 94Lotos Trefl Gdańsk BBTS BielskoBiała3:1
23.01.2016 95Asseco Resovia Rzeszów AZS Częstochowa3:0
23.01.2016 96Łuczniczka Bydgoszcz Indykpol AZS Olsztyn3:1
23.01.2016 97Jastrzębski Węgiel MKS Banimex Będzin3:1
23.01.2016 98Cuprum Lubin AZS Politechnika Warszawska3:0

XV kolejka

30.01.2016 99Indykpol AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel1:3
30.01.2016 100AZS Częstochowa Cuprum Lubin1:3
30.01.2016 101Cerrad Czarni Radom Łuczniczka Bydgoszcz3:1
30.01.2016 102AZS Politechnika W. ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
30.01.2016 103MKS Banimex Będzin PGE Skra Bełchatów0:3
30.01.2016 104BBTS BielskoBiała Asseco Resovia Rzeszów0:3
30.01.2016 105Lotos Trefl Gdańsk Effector Kielce 3:1

XVI kolejka

10.02.2016 106Asseco Resovia Rzeszów PGE Skra Bełchatów2:3
10.02.2016 107otos Trefl Gdańsk AZS Częstochowa3:1
10.02.2016 108Effector Kielce Łuczniczka Bydgoszcz2:3
10.02.2016 109BBTS BielskoBiała Jastrzębski Węgiel3:2
10.02.2016 110Indykpol AZS Olsztyn Cuprum Lubin3:1
10.02.2016 111MKS Banimex Będzin ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
10.02.2016 112Cerrad Czarni Radom AZS Politechnika Warszawska1:3

XVII kolejka

13.02.2016 113Łuczniczka Bydgoszcz BBTS BielskoBiała3:1
13.02.2016 114AZS Politechnika Warszawska Indykpol AZS Olsztyn3:2
13.02.2016 115ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Effector Kielce3:0
13.02.2016 116Cuprum Lubin MKS Banimex Będzin3:2
13.02.2016 117Jastrzębski Węgiel Asseco Resovia Rzeszów0:3
13.02.2016 118Cerrad Czarni Radom AZS Częstochowa3:1
13.02.2016 119Lotos Trefl Gdańsk PGE Skra Bełchatów3:0

XVIII kolejka

20.02.2016 120AZS Częstochowa PGE Skra Bełchatów2:3
20.02.2016 121Lotos Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel1:3
20.02.2016 122Asseco Resovia Rzeszów Łuczniczka Bydgoszcz3:0
20.02.2016 123BBTS BielskoBiała ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
20.02.2016 124AZS Politechnika WarszawskaMKS Będzin2:3
20.02.2016 125Effector Kielce Cuprum Lubin3:2
20.02.2016 126Indykpol AZS Olsztyn Cerrad Czarni Radom3:2

XIX kolejka

24.02.2016 127Indykpol AZS Olsztyn AZS Częstochowa3:1
24.02.2016 128AZS Politechnika Warszawska  Effector Kielce3:0
24.02.2016 129Cerrad Czarni Radom MKS Banimex Będzin3:0
24.02.2016 130Cuprum Lubin BBTS BielskoBiała1:3
24.02.2016 131Łuczniczka Bydgoszcz Lotos Trefl Gdańsk0:3
24.02.2016 132ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Asseco Resovia Rzeszów3:1
24.02.2016 133Jastrzębski Węgiel PGE Skra Bełchatów2:3

XX kolejka

27.02.2016 134AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel2:3
28.02.2016 135Lotos Trefl Gdańsk  ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle3:1
27.02.2016 136PGE Skra Bełchatów Łuczniczka Bydgoszcz0:3
27.02.2016 137Cuprum Lubin Asseco Resovia Rzeszów 3:0
27.02.2016 138Effector Kielce Cerrad Czarni Radom1:3
27.02.2016 139BBTS BielskoBiała AZS Politechnika Warszawska0:3
27.02.2016 140MKS Banimex Będzin Indykpol AZS Olsztyn3:0

XXI kolejka

05.03.2015 141Indykpol AZS Olsztyn Effector Kielce3:0
05.03.2015 142MKS Banimex Będzin AZS Częstochowa3:1
05.03.2015 143Cerrad Czarni Radom BBTS BielskoBiała3:2
06.03.2015 144AZS Politechnika Warszawska Asseco Resovia Rzeszów1:3
06.03.2015 145ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle PGE Skra Bełchatów2:3
05.03.2015 146Cuprum Lubin Lotos Trefl Gdańsk3:0
05.03.2015 147Łuczniczka Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel0:3

XXII kolejka

12.03.2016 148AZS Częstochowa Łuczniczka Bydgoszcz0:3
12.03.2016 149PGE Skra Bełchatów Cuprum Lubin3:1
12.03.2016 150Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
12.03.2016 151Lotos Trefl Gdańsk AZS Politechnika Warszawska0:3
12.03.2016 152Asseco Resovia Rzeszów Cerrad Czarni Radom3:1
12.03.2016 153Effector Kielce MKS Banimex Będzin1:3
12.03.2016 154BBTS BielskoBiała Indykpol AZS Olsztyn3:1

XXIII kolejka

19.03.2016 155Effector Kielce AZS Częstochowa2:3
19.03.2016 156Indykpol AZS Olsztyn Asseco Resovia Rzeszów0:3
19.03.2016 157MKS Banimex Będzin BBTS BielskoBiała0:3
19.03.2016 158Cerrad Czarni Radom Lotos Trefl Gdańsk3:1
19.03.2016 159AZS Politechnika Warszawska PGE Skra Bełchatów1:3
19.03.2016 160ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Łuczniczka Bydgoszcz3:0
09.03.2016 161Cuprum Lubin Jastrzębski Węgiel3:1

XXIV kolejka

02.02.2016 162AZS Częstochowa ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
02.04.2016 163PGE Skra Bełchatów Cerrad Czarni Radom3:0
02.04.2016 164Jastrzębski Węgiel AZS Politechnika Warszawska2:3
02.04.2016 165Asseco Resovia Rzeszów MKS Banimex Będzin3:1
02.04.2016 166Lotos Trefl Gdańsk Indykpol AZS Olsztyn3:1
02.04.2016 167BBTS BielskoBiała Effector Kielce3:0
02.04.2016 168Łuczniczka Bydgoszcz Cuprum Lubin0:3

XXV kolejka

06.04.2016 169Indykpol AZS Olsztyn PGE Skra Bełchatów0:3
06.04.2016 170Lotos Trefl Gdańsk MKS Będzin 3:1
06.04.2016 171Effector Kielce Asseco Resovia Rzeszów0:3
06.04.2016 172Cerrad Czarni Radom Jastrzębski Węgiel3:0
06.04.2016 173BBTS BielskoBiała AZS Częstochowa1:3
06.04.2016 174Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
06.04.2016 175AZS Politechnika Warszawska Łuczniczka Bydgoszcz3:1

XXVI kolejka

09.04.2016 176Łuczniczka Bydgoszcz MKS Banimex Będzin3:0
09.04.2016 177AZS Politechnika Warszawska AZS Częstochowa3:2
09.04.2016 178ZAKSA KędzierzynKoĽle  Indykpol AZS Olsztyn3:0
09.04.2016 179Cuprum Lubin Cerrad Czarni Radom3:0
09.04.2016 180PGE Skra Bełchatów BBTS BielskoBiała3:1
09.04.2016 181Lotos Trefl Gdańsk Asseco Resovia Rzeszów0:3
09.04.2016 182Jastrzębski Węgiel Effector Kielce2:3




Play offy

sezonu 2015/2016





Finał

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Resovia Rzeszów 3 : 0 1 : 0
II ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Resovia Rzeszów 3 : 0 2 : 0
III Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 0 : 3 0 : 3
Złoty medal: ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle
Srebrny medal: Resovia Rzeszów

O br±zowy medal

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 3 : 0 1 : 0
II Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 3 : 0 2 : 0
III Trefl Gdańsk Skra Bełchatów 0 : 3 0 : 3
Br±zowy medal: Skra Bełchatów
IV miejsce: Trefl Gdańsk

O V miejsce

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Czarni Radom Cuprum Lubin 0 : 3 0 : 1
II Cuprum Lubin Czarni Radom 3 : 2 2 : 0
V miejsce: Cuprum Lubin
VI miejsce: Czarni Radom

O VII miejsce

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Politechnika Warszawska Jastrzębski Węgiel 1 : 3 0 : 1
II Jastrzębski Węgiel Politechnika Warszawska 2 : 3 1 : 1
I Politechnika Warszawska Jastrzębski Węgiel 3 : 0 2 : 1
VII miejsce: Politechnika Warszawska
VIII miejsce: Jastrzębski Węgiel

O IX miejsce

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I Łuczniczka Bydgoszcz AZS Olsztyn 3 : 0 1 : 0
II AZS Olsztyn Łuczniczka Bydgoszcz 3 : 1 1 : 1
II AZS Olsztyn Łuczniczka Bydgoszcz 2 : 3 1 : 2
IX miejsce: Łuczniczka Bydgoszcz
X miejsce:AZS Olsztyn

O XI miejsce

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I AZS Częstochowa BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 1 : 0
II BBTS Bielsko-Biała AZS Częstochowa 1 : 3 0 : 2
XI miejsce: AZS Częstochowa
XII miejsce: BBTS Bielsko-Biała

O XIII miejsce

Nr. Gospodarz Go¶ć Wynik Stan rywalizacji
I MKS Będzin Effector Kielce 1: 3 0 : 1
II Effector Kielce MKS Będzin 3 : 2 2 : 0
XIII miejsce: Effector Kielce
XIV miejsce: MKS Będzin