Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz
Tabela
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2018
Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 17/18
Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PlusLiga

SEZON 2017/2018





I kolejka

30.09.20171PGE Skra Bełchatów LOTOS Trefl Gdańsk-:-
30.09.2017 2Aluron Warta ZawiercieZAKSA Kędzierzyn-KoĽle1:3
30.09.2017 3Jastrzębski Węgiel BBTS Bielsko-Biała-:-
30.09.2017 4Asseco Resovia RzeszówSpołem Kielce3:0
30.09.2017 5Indykpol AZS Olsztyn Espadon Szczecin3:1
30.09.20176 Cuprum LubinMKS Będzin3:0
30.09.2017 7Cerrad Czarni Radom GKS Katowice1:3
30.09.2017 8Łuczniczka Bydgoszcz Łuczniczka Bydgoszcz 0:3

II kolejka

04.10.2017 9LOTOS Trefl Gdańsk ONICO Warszawa3:2
04.10.2017 10GKS Katowice Łuczniczka Bydgoszcz1:3
04.10.2017 11MKS BędzinCerrad Czarni Radom1:3
04.10.2017 12Espadon Szczecin Cuprum Lubin2:3
04.10.2017 13Społem KielceIndykpol AZS Olsztyn0:3
04.10.2017 14BBTS Bielsko-BiałaAsseco Resovia Rzeszów1:3
11.10.2017 15ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleJastrzębski Węgiel3:0
04.10.2017 16PGE Skra BełchatówAluron Virtu Warta Zawiercie-:-

III kolejka

07.10.2017 17Aluron Virtu Warta ZawiercieLOTOS Trefl Gdańsk0:3
07.10.2017 18Jastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów3:1
07.10.2017 19Asseco Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 1:3
07.10.2017 20Indykpol AZS Olsztyn BBTS Bielsko-Biała3:1
07.10.2017 21 Cuprum Lubin Społem Kielce 3:0
07.10.2017 22 Cerrad Czarni Radom Espadon Szczecin 1:3
07.10.2017 23Łuczniczka Bydgoszcz MKS Będzin 0:3
07.10.2017 24ONICO Warszawa GKS Katowice3:1

IV kolejka

14.10.2017 25LOTOS Trefl Gdańsk GKS Katowice-:-
14.10.2017 26MKS BędzinONICO Warszawa-:-
14.10.2017 27Espadon Szczecin Łuczniczka Bydgoszcz-:-
14.10.2017 28Społem Kielce Cerrad Czarni Radom-:-
14.10.2017 29 BBTS Bielsko-Biała Cuprum Lubin -:-
14.10.2017 30ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Indykpol AZS Olsztyn -:-
14.10.2017 31PGE Skra BełchatówAsseco Resovia Rzeszów -:-
14.10.2017 32Aluron Virtu Warta Zawiercie Jastrzębski W.-:-

V kolejka

18.10.2017 33Jastrzębski W. LOTOS Trefl Gdańsk-:-
18.10.2017 34Asseco Resovia RzeszówAluron Virtu Warta Zawiercie-:-
18.10.2017 35Indykpol AZS Olsztyn PGE Skra Bełchatów-:-
18.10.2017 36Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
18.10.2017 37 Cerrad Czarni Radom BBTS Bielsko-Biała -:-
18.10.2017 38Łuczniczka BydgoszczSpołem Kielce -:-
18.10.2017 39ONICO WarszawaEspadon Szczecin -:-
18.10.2017 40GKS Katowice MKS Będzin-:-

VI kolejka

21.10.2017 41LOTOS Trefl Gdańsk MKS Będzin-:-
21.10.2017 42Espadon SzczecinGKS Katowice-:-
21.10.2017 43Społem Kielce ONICO Warszawa-:-
21.10.2017 44BBTS Bielsko-BiałaŁuczniczka Bydgoszcz-:-
21.10.2017 45 ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Cerrad Czarni Radom -:-
21.10.2017 46PGE Skra BełchatówCuprum Lubin-:-
21.10.2017 47Aluron Virtu Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn-:-
21.10.2017 48Jastrzębski W. Asseco Resovia Rzeszów-:-

VII kolejka

28.10.2017 49Asseco Resovia Rzeszów LOTOS Trefl Gdańsk-:-
28.10.2017 50Indykpol AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel-:-
28.10.2017 51Cuprum Lubin Aluron Virtu Warta Zawiercie-:-
28.10.2017 52Cerrad Czarni Radom PGE Skra Bełchatów-:-
28.10.2017 53 Łuczniczka Bydgoszcz ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle -:-
28.10.2017 54ONICO WarszawaBBTS Bielsko-Biała-:-
28.10.2017 55GKS KatowiceSpołem Kielce-:-
28.10.2017 56MKS BędzinEspadon Szczecin-:-

VIII kolejka

04.11.2017 57Asseco Resovia Rzeszów LOTOS Trefl Gdańsk-:-
04.11.2017 58Indykpol AZS Olsztyn Jastrzębski W.-:-
04.11.2017 59Cuprum Lubin Aluron Virtu Warta Zawiercie-:-
04.11.2017 60Cerrad Czarni Radom PGE Skra Bełchatów-:-
04.11.2017 61 Łuczniczka Bydgoszcz ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle -:-
04.11.2017 62ONICO WarszawaBBTS Bielsko-Biała-:-
04.11.2017 63GKS KatowiceSpołem Kielce-:-
04.11.2017 64MKS BędzinEspadon Szczecin-:-

IX kolejka

11.11.2017 65Indykpol AZS OlsztynLOTOS Trefl Gdańsk-:-
11.11.2017 66Cuprum Lubin Asseco Resovia Rzeszów-:-
11.11.2017 67Cerrad Czarni Radom Jastrzębski W.-:-
11.11.2017 68Łuczniczka BydgoszczAluron Virtu Warta Zawiercie-:-
11.11.2017 69 ONICO Warszawa PGE Skra Bełchatów -:-
11.11.2017 70GKS Katowice ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
11.11.2017 71MKS Będzin BBTS Bielsko-Biała-:-
11.11.2017 72Espadon Szczecin Społem Kielce-:-

X kolejka

18.11.2017 73LOTOS Trefl GdańskSpołem Kielce-:-
18.11.2017 74ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle MKS Będzin-:-
18.11.2017 75BBTS Bielsko-BiałaEspadon Szczecin-:-
18.11.2017 76PGE Skra Bełchatów GKS Katowice-:-
18.11.2017 77 Aluron Virtu Warta Zawiercie ONICO Warszaw -:-
18.11.2017 78Jastrzębski W. Łuczniczka Bydgoszcz-:-
18.11.2017 79Asseco Resovia RzeszówCerrad Czarni Radom-:-
18.11.2017 80Indykpol AZS Olsztyn Cuprum Lubin-:-

XI kolejka

25.11.2017 81Cuprum Lubin LOTOS Trefl Gdańsk-:-
25.11.2017 82Cerrad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn-:-
25.11.2017 83Łuczniczka BydgoszczAsseco Resovia Rzeszów-:-
25.11.2017 84ONICO Warszawa Jastrzębski W.-:-
25.11.2017 85 GKS Katowice Aluron Virtu Warta Zawiercie -:-
25.11.2017 86MKS BędzinPGE Skra Bełchatów-:-
25.11.2017 87Espadon SzczecinZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
25.11.2017 88Społem KielceBBTS Bielsko-Biała-:-

XII kolejka

02.12.2017 81LOTOS Trefl GdańskBBTS Bielsko-Biała-:-
02.12.2017 82ZAKSA Kędzierzyn-KoĽlSpołem Kielce-:-
02.12.2017 83PGE Skra BełchatówEspadon Szczecin-:-
02.12.2017 84Aluron Virtu Warta Zawiercie MKS Będzin-:-
02.12.2017 85 Jastrzębski W. GKS Katowice -:-
02.12.2017 86Asseco Resovia RzeszówONICO Warszawa-:-
02.12.2017 87Indykpol AZS OlsztynŁuczniczka Bydgoszcz-:-
02.12.2017 88Cuprum LubinCerrad Czarni Radom-:-

XIII kolejka

09.12.2017 89Cerrad Czarni Radom LOTOS Trefl Gdańsk-:-
09.12.2017 90Łuczniczka BydgoszczCuprum Lubin-:-
09.12.2017 91ONICO WarszawaIndykpol AZS Olsztyn-:-
09.12.2017 92GKS Katowice Asseco Resovia Rzeszów-:-
09.12.2017 93 MKS Będzin Jastrzębski W. -:-
09.12.2017 94Espadon SzczecinAluron Virtu Zawiercie-:-
09.12.2017 95Społem KielcePGE Skra Bełchatów-:-
05.12.2017 96BBTS Bielsko-Biała ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-

XIV kolejka

23.12.2017 97LOTOS Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
23.12.2017 98PGE Skra BełchatówBBTS Bielsko-Biała-:-
23.12.2017 99Aluron Virtu Warta Zawiercie¦więtokrzyska Siatkówka Kielce-:-
23.12.2017 100Jastrzębski W.Espadon Szczecin-:-
23.12.2017 101 Asseco Resovia Rzeszów MKS Będzin -:-
23.12.2017 102Indykpol AZS Olsztyn GKS Katowice-:-
23.12.2017 103Cuprum LubinONICO Warszawa-:-
23.12.2017 104Cerrad Czarni Radom Łuczniczka Bydgoszcz-:-

XV kolejka

30.12.2017 105Łuczniczka Bydgoszcz LOTOS Trefl Gdańsk-:-
30.12.2017 106ONICO WarszawaCerrad Czarni Radom-:-
30.12.2017 107GKS KatowiceCuprum Lubin-:-
30.12.2017 108MKS BędzinIndykpol AZS Olsztyn-:-
30.12.2017 109 Espadon Szczecin Asseco Resovia Rzeszów -:-
30.12.2017 110¦więtokrzyska Siatkówka Kielce Jastrzębski W.-:-
30.12.2017 110BBTS Bielsko-BiałaAluron Virtu Warta Zawiercie-:-
30.12.2017 112ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle PGE Skra Bełchatów-:-