Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz
Tabela
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PLS SEZON 2004/2005




KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Skra Bełchatów
2. PZU AZS Olsztyn
3. Pamapol Domex AZS Częstochowa
4. Jastrzębski Węgiel
5. Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
6. AZS Politechnika Warszawa
7. Resovia Rzeszów
8. KP Polska Energia Sosnowiec
9. AZS Nysa
10. Górnik Radlin

TERMINARZ

Faza zasadnicza


Data Nr meczu Gospodarz Gość Wynik

I kolejka

16.10.2004 1 AKS Resovia Rzeszów KS Jastrzębski Węgiel 0 : 3
16.10.2004 2 SK Górnik Radlin PZU AZS Olsztyn 0 : 3
16.10.2004 3 Pamapol AZS Częstochowa AZS Politechnika Warszawa 3 : 1
20.10.2004 4 Skra Bełchatów NKS Nysa 3 : 1
17.10.2004 5 Mostostal Azoty Kędzierzyn KP Polska Energia 3 : 2

II kolejka

23.10.2004 6 AKS Resovia Rzeszów Mostostal Azoty Kędzierzyn 3 : 1
23.10.2004 7 NKS Nysa KP Polska Energia 0 : 3
23.10.2004 8 SK Górnik Radlin Pamapol AZS Częstochowa 0 : 3
23.10.2004 9 KS Jastrzębski Węgiel PZU AZS Olsztyn 1 : 3
27.10.2004 10 AZS Politechnika Warszawa Skra Bełchatów 0 : 3

III kolejka

30.10.2004 11 PZU AZS Olsztyn AKS Resovia Rzeszów 3 : 0
30.10.2004 12 Skra Bełchatów SK Górnik Radlin 3 : 0
30.10.2004 13 KP Polska Energia AZS Politechnika Warszawa 2 : 3
30.10.2004 14 Mostostal Azoty Kędzierzyn NKS Nysa 3 : 1
31.10.2004 15 Pamapol AZS Częstochowa KS Jastrzębski Węgiel 3 : 0

IV kolejka

06.11.2004 16 AKS Resovia Rzeszów NKS Nysa 3 : 2
06.11.2004 17 AZS Politechnika Warszawa Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle 0 : 3
06.11.2004 18 SK Górnik Radlin KP Polska Energia 1 : 3
06.11.2004 19 KS Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 0 : 3
07.11.2004 20 PZU AZS Olsztyn Pamapol AZS Częstochowa 2 : 3

V kolejka

13.11.2004 21 Pamapol AZS Częstochowa AKS Resovia Rzeszów 3:1
13.11.2004 22 Skra Bełchatów PZU AZS Olsztyn 2 : 3
13.11.2004 23 KP Polska Energia KS Jastrzębski Węgiel 3 : 2
13.11.2004 24 Mostostal Azoty Kędzierzyn SK Górnik Radlin 1 : 3
13.11.2004 25 NKS Nysa AZS Politechnika Warszawa 1 : 3

VI kolejka

20.11.2004 26 AKS Resovia Rzeszów AZS Politechnika Warszawa 1 : 3
20.11.2004 27 SK Górnik Radlin NKS Nysa 3 : 1
20.11.2004 28 KS Jastrzębski Węgiel Mostostal Azoty Kędzierzyn 3 : 0
20.11.2004 29 PZU AZS Olsztyn KP Polska Energia Sosnowiec 3 : 0
21.11.2004 30 Pamapol AZS Częstochowa Skra Bełchatów 0 : 3

VII kolejka

27.11.2004 31 Skra Bełchatów AKS Resowia Rzeszów 3 : 0
27.11.2004 32 KP Polska Energia Pamapol AZS Częstochowa 0 : 3
27.11.2004 33 Mostostal Azoty Kędzierzyn PZU AZS Olsztyn 3 : 0
27.11.2004 34 NKS Nysa KS Jastrzębski Węgiel 0 : 3
27.11.2004 35 AZS Politechnika Warszawa SK Górnik Radlin 3 : 2

VIII kolejka

04.12.2004 36 AKS Resovia Rzeszów SK Górnik Radlin 3 : 0
04.12.2004 37 KS Jastrzębski Węgiel AZS Politechnika Warszawa 3 : 0
04.12.2004 38 PZU AZS Olsztyn NKS Nysa 3 : 1
04.12.2004 39 Pamapol AZS Częstochowa Mostostal Azoty Kędzierzyn 3 : 2
04.12.2004 40 Skra Bełchatów KP Polska Energia 3 : 1

IX kolejka

11.12.2004 41 KP Polska Energia AKS Resovia Rzeszów 1 : 3
11.12.2004 42 Mostostal Azoty Kędzierzyn Skra Bełchatów 2 : 3
11.12.2004 43 NKS Nysa Pamapol AZS Olsztyn 0 : 3
11.12.2004 44 AZS Politechnika Warszawa PZU AZS Częstochowa 1 : 3
11.12.2004 45 SK Górnik Radlin KS Jastrzębski Węgiel 0 : 3

X kolejka

15.01.2005 46 KS Jastrzębski Węgiel AKS Resovia Rzeszów 3 : 0
15.01.2005 47 PZU AZS Olsztyn SK Górnik Radlin 3 : 0
15.01.2005 48 AZS Politechnika Warszawa Pamapol AZS Częstochowa 0 : 3
15.01.2005 49 AZS Nysa Skra Bełchtów 0 : 3
15.01.2005 50 Mostostal Azoty Kędzierzyn KP Polska Energia Sosnowiec 2 : 3

XI kolejka

22.01.2005 51 Mostostal Azoty Kędzierzyn AKS Resovia Rzeszów 3 : 0
22.01.2005 52 KP Polska Energia Sosnowiec NKS Nysa 3 : 1
22.01.2005 53 Skra Bełchatów AZS Politechnika Warszawa 1 : 3
22.01.2005 54 Pamapol AZS Częstochowa SK Górnik Radlin 3 : 0
22.01.2005 55 PZU AZS Olsztyn KS Jastrzębski Węgiel 2 : 3

XII kolejka

29.01.2005 56 AKS Resovia Rzeszów PZU AZS Olsztyn 0 : 3
29.01.2005 57 KS Jastrzębski Węgiel Pamapol AZS Częstochowa 0 : 3
29.01.2005 58 SK Górnik Radlin Skra Bełchatów 0 : 3
29.01.2005 59 AZS Politechnika Warszawa KP Polska Energia Sosnowiec 1 : 3
29.01.2005 60 NKS Nysa Mostostal Azoty Kędzierzyn 0 : 3

XIII kolejka

05.02.2005 61 NKS Nysa AKS Resovia Rzesz 3 : 1
05.02.2005 62 Mostostal Azoty Kędzierzyn AZS Politechnika Warszawa 1 : 3
05.02.2005 63 KP Polska Energia SK Górnik Radlin 3 : 0
05.02.2005 64 Skra Bełchatów KS Jastrzębski Węgiel 3 : 1
05.02.2005 65 Pamapol AZS Częstochowa PZU AZS Olsztyn 3 : 1

XIV kolejka

12.02.2005 66 AKS Resovia Rzeszów Pamapol AZS Częstochowa 0 : 3
12.02.2005 67 PZU AZS Olsztyn Skra Bełchatów 3 : 1
12.02.2005 68 KS Jastrzębski Węgiel KP Polska Energia Sosnowiec 3 : 1
12.02.2005 69 SK Górnik Radlin Mostostal Azoty Kędzierzyn 0 : 3
12.02.2005 70 AZS Politechnika Warszawa NKS Nysa 3 : 1

XV kolejka

19.02.2005 71 AZS Politechnika Warszawa AKS Resovia Rzeszów 2 : 3
19.02.2005 72 NKS Nysa SK Górnik Radlin 1 : 3
19.02.2005 73 Mostostal Azoty Kędzierzyn KS Jastrzębski Węgiel 3 : 1
19.02.2005 74 KP Polska Energia PZU AZS Olsztyn 1 : 3
19.02.2005 75 Skra Bełchatów Pamapol AZS Częstochowa 3 : 1

XVI kolejka

27.02.2005 76 AKS Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 0 : 3
26.02.2005 77 Pamapol AZS Częstochowa KP Energia Sosnowiec 3 : 0
26.02.2005 78 PZU AZS Olsztyn Mostostal Azoty Kędzierzyn 3 : 1
26.02.2005 79 KS Jastrzębski Węgiel NKS Nysa 3 : 0
26.02.2005 80 SK Górnik Radlin AZS Politechnika Warszawa 3 : 1


XVII kolejka

05.03.2005 81 SK Górnik Radlin AKS Resovia Rzeszów 0 : 3
05.03.2005 82 AZS Politechnika Warszawa KS Jastrzębski Węgiel 2 : 3
05.03.2005 83 NKS Nysa PZU AZS Olsztyn 1 : 3
05.03.2005 84 Mostostal Azoty Kędzierzyn Pamapol AZS Częstochowa 3 : 2
05.03.2005 85 KP Polska Energia Skra Bełchatów 0 : 3


XVIII kolejka

12.03.2005 86 AKS Resovia Rzeszów KP Polska Energia 3 : 1
12.03.2005 87 Skra Bełchatów Mostostal Azoty Kędzierzyn 3 : 1
12.03.2005 88 Pamapol AZS Częstochowa NKS Nysa 3 : 0
12.03.2005 89 PZU AZS Olsztn AZS Politechnika Warszawa 3 : 2
12.03.2005 90 KS Jastrzębski Węgiel SK Górnik Radlin 3 : 0

TABELA

Msc. Nazwa drużyny Liczba meczów Liczba punktów Sety wygrane Sety przegrane
1. Skra Bełchatów 18 45 49 16
2. Pamapol AZS 18 44 48 16
3. PZU AZS Olsztyn 18 42 47 23
4. Jastrzębski Węgiel 18 32 38 26
5. Mostostal Azoty 18 26 36 35
6. AZS Politechnika 18 25 34 39
7. Energia Sosnowiec 18 20 29 38
8. Resovia Rzeszów 18 19 24 40
9. Górnik Radlin 18 13 15 46
10. AZS Nysa 18 4 14 52

PLAY-OFFY




Ćwierćfinały

Ćwierćfinał A

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów Resovia Rzeszów 3 : 0 1 : 0
II Skra Bełchatów Resovia Rzeszów 3 : 0 2 : 0
III Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 2 : 3 0 : 3

Awans: Skra Bełchatów

Ćwierćfinał B

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Jastrzębski Węgiel Mostostal Azoty 3 : 1 1 : 0
II Jastrzębski Węgiel Mostostal Azoty 3 : 0 2 : 0
III Mostostal Azoty Jastrzębski Węgiel 1 : 3 0 : 3

Awans: Jastrzębski Węgiel

Ćwierćfinał C

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Pamapol AZS Energia Sosnowiec 3 : 0 1 : 0
II Pamapol AZS Energia Sosnowiec 3 : 0 2 : 0
III Energia Sosnowiec Pamapol AZS 1 : 3 0 : 3

Awans: Pamapol AZS

Ćwierćfinał D

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I PZU AZS Olsztyn Politechnika Warszawa 3 : 0 1 : 0
II PZU AZS Olsztyn Politechnika Warszawa 3 : 1 2 : 0
III Politechnika Warszawa PZU AZS Olsztyn 0 : 3 0 : 3

Półfinały

O miejsca 1-4

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów Jastrzębski W. 3 : 1 1 : 0
II Skra Bełchatów Jastrzębski W. 1 : 3 1 : 1
III Jastrzębski W. Skra Bełchatów 1 : 3 1 : 2
IV Jastrzębski W. Skra Bełchatów 1 : 3 1 : 3

Awans: Skra Bełchatów
Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Pamapol AZS PZU AZS Olsztyn 1 : 3 0 : 1
II Pamapol AZS PZU AZS Olsztyn 2 : 3 0 : 2
III PZU AZS Olsztyn Pamapol AZS 3 : 1 3 : 0

Awans: PZU AZS Olsztyn

O miejsca 5-8

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Resovia Rzeszów Mostostal 2 : 3 0 : 1
II Mostostal Resovia Rzeszów 3 : 2 2 : 0

Awans: Mostostal Kędzierzyn
Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Energia Sos. Politechnika Warszawa 1 : 3 0 : 1
II Politechnika Warszawa Energia Sos. 3 : 0 2 : 0

Awans: AZS Politechnika Warszawa

Finały

O złoty medal

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów PZU AZS Olsztyn 3 : 2 1 : 0
II Skra Bełchatów PZU AZS Olsztyn 3 : 0 2 : 0
III PZU AZS Olsztyn Skra Bełchatów 0 : 3 0 : 3

Złoty medal: Skra Bełchatów
Srebrny medal: PZU AZS Olsztyn

O brązowy medal

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Pamapol AZS Jastrzębski W. 3 : 0 1 : 0
II Pamapol AZS Jastrzębski W. 3 : 2 2 : 0
III Jastrzębski W. Pamapol AZS 0 : 3 0 : 3

Brązowy medal: Pamapol Domex AZS Częstochowa
4 miejsce: Jastrzębski Węgiel

O 5 miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Warszawa Mostostal 2 : 3 0 : 1
II Mostostal AZS Warszawa 3 : 1 2 : 0

5 miejsce: Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
6 miejsce: AZS Politechnika Warszawa

O 7 miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Resovia Rz. Energia Sos. 1 : 3 0 : 1
II Energia Sos. Resovia Rz. 1 : 3 1 : 1
III Energia Sos. Resovia Rz. 0 : 3 1 : 2

7 miejsce: Resovia Rzeszów
8 miejsce: Energia Sosnowiec


Awans: PZU AZS Olsztyn