Strona główna
Aktualności
Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz 2023/24
Tabela (2023/24)
Sezon 2022/23
Sezon 2021/22
Sezon 2020/21
Sezon 2019/20
Sezon 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2024
Puchar Polski 2023
Puchar Polski 2022
Puchar Polski 2021
Puchar Polski 2020
Puchar Polski 2019
Puchar Polski 2018
Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 23/24
Liga Mistrzów 22/23
Liga Mistrzów 21/22
Liga Mistrzów 20/21
Liga Mistrzów 19/20
Liga Mistrzów 18/19
Liga Mistrzów 17/18
Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PLS SEZON 2005/2006




KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Skra Bełchatów
2. Jastrzębski Węgiel
3. PZU AZS Olsztyn
4. AZS Częstchowa
5. AZS Warszawa
6. Gwardia Wrocław
7. Resovia Rzeszów
8. Mostostal Azoty K-K
9. Joker Piła
10. Energia Sosnowiec


POSEZONOWE REFLEKSJE

Medale przydzielone. Skra po raz drugi w koronie. Srebro w Jastrzębiu, Brąz w Olsztynie. W obu klubach apetyty były większe. Częstochowa po raz pierwszy od lat bez medalu. W Sosnowcu i w Pile żałoba. W Radomiu i Bydgoszczy radość.

Runda zasadnicza przebiegała bez większych emocji. Niespodzianki można było policzyć na palcach jednej ręki. Prawdziwe emocje zaczęły się w play-off i z nawiązką zrekompensowały nudy z wcześniejszej fazy rozgrywek.

Już pierwsza faza przyniosła nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Gwardia potrafiła wygrać w Bełchatowie, Resovia zmusiła faworytów z Olsztyna do rozegrania czwartego spotkania, zaś warszawscy Inżynierowie - chociaż trzykrotnie przegrali - to jednak za każdym razem uznawali klasę rywali dopiero po rozegraniu piątej partii.

W drugiej rundzie było jeszcze ciekawiej. Na długo zostaną w pamięci spotkania obrońców tytułu z ubiegłorocznymi srebrnymi medalistami. Olsztynianie walczyli jak lwy, wydawało się, ze sukces maja w zasięgu ręki, ale trzykrotnie schodzili z parkietu pokonani, choć wygrali mecz otwarcia. W cieniu tych pojedynków toczyły swe boje zespoły Gwardii i Politechniki, sprawiając swym sympatykom miłe niespodzianki.

Ostatnie akordy sezonu - pojedynki Jastrzębskiego Węgla ze Skrą Bełchatów mogły zadowolić koneserów. Było w nich wszystko: walka, zwroty akcji i dramaturgia. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby obie drużyny były w pełni sił.

Łatwiej tytuł zdobyć, niż go później obronić. Ta powszechnie znana prawda na pozór nie przestaje do przebiegu rozgrywek. W całym sezonie Skra przegrała tylko pięć spotkań, więc można rzec, że z łatwością utrzymała koronę. Ile wysiłku to kosztowało? Wiedzą najlepiej działacze trenerzy i sami zawodnicy, którzy przez cały czas byli pod lupą. W długim meczącym sezonie pucharowo - ligowym zdarzały się nieco słabsze występy, ale podopieczni "mistrza motywacji" nigdy nie schodzili poniżej rzetelnej poprawności. Różni fachowcy nie szczędzili rad. Wytykali trenerowi, że zbyt rzadko zerka w stronę ławki i czekali na potknięcie. Nie doczekali się. Ireneusz mazur ma więc powody do satysfakcji. Zrobił wszystko po swojemu. Miarą trenerskich zasług jest wynik, więc wychodzi na to, że perfekcyjnie wykonał swoją pracę. Skra po raz drugi wzięła "złoto" i na dokładkę Puchar Polski.

Srebro trafiło do Jastrzębia. W oficjalnych wypowiedziach, wygładzonych i stonowanych mówi się o sukcesie. Trudno się nie zgodzić. Miejsce na podium mistrzostw Polski zawsze jest sukcesem, ale gdzieś tam między wierszami słychać nutkę zawodu. Bez zastrzeżeń można uwierzyć tylko w słowa Ryszarda Boska, który przyszedł na miejsce Igora Prielożnego i chyba w pełni wykorzystał potencjał drzemiący w zespole. Byłoby może lepiej, gdyby nie przyplątały się kontuzje, które w decydującym momencie mocno ograniczyły siłę drużyny.

Rzeczywiście, odkąd przyszedł Ryszard Bosek - jeśli nie liczyć premierowej wpadki w Rzeszowie - drużyna pokazała całą swoją wartość.

U progu sezonu liczono jednak na więcej. Pozyskanie Plamena Konstantinova, Grzegorza Szymańskiego i Łukasza Kadziewicza oraz paru innych siatkarzy miało być receptą służącą powrotowi na tron, ale drużyna przez długi czas nie spełniała oczekiwań. Słaby występ w Pucharze Polski przesądził o losie Igora Prielożnego. Ryszard Bosek poukładał wszystko od nowa, ale w owej układance zabrakło mu ważnych klocków i chyba trzeba się zgodzić, że w ocenie tzw. całokształtu srebro dobrze

Częstochowa po raz pierwszy od 1990 roku została z pustymi rękami, ale największym przegranym - mimo brązowego medalu jest chyba PZU Olsztyn. Już dwa lata temu miał być złoty medal, ale wtedy dość nieoczekiwanie na drodze do tytułu stanęli siatkarze Jastrzębia. W ubiegłym roku - jak teraz w Jastrzębiu - w najważniejszym momencie przyplątały się kontuzje. - Do trzech razy sztuka- powtarzano w Olsztynie. U progu sezonu rzeczywiście mogło się wydawać, że po korektach w składzie, a zwłaszcza po pozyskaniu Piotra Gruszki, zbudowano walec, który zmiażdży wszelkie przeszkody. Wyszło inaczej. Trener Grzegorz Ryś zapłacił głową. Jego następca, Waldemar Wspaniały odbudował ducha walki, ale nie zdołał ominąć najgroźniejszej rafy, czyli konfrontacji ze Skrą już w półfinale play-off. Kibice, którzy obejrzeli te spotkania, zobaczyli dużo dobrej siatkówki, ale sympatycy klubu z Warmii po raz trzeci musieli przełknąć gorzką pigułkę i pogodzić się, że tym razem nie będzie nawet srebra. (...) Można podyskutować, czy podopieczni trenera Mazura mieli więcej armat. Są fachowcy, którzy twierdzą, że przewaga potencjału była akurat po drugiej stronie siatki, ale mistrzowie Polski byli bardziej zintegrowani i nawet przez chwilę nie przestali być zespołem.

Czwarte miejsce Częstochowian może być rozczarowaniem dla kibiców przyzwyczajonych do medalowego "abonamentu". Warto w tym miejscu jednak przypomnieć, że przed sezonem wieszczony był drużynie los Mostostalu. Utrata Michała Winiarskiego i nieoczekiwana zmiana stanowiska Grzegorza Szymańskiego, który ku powszechnemu zaskoczeniu zdecydował się na przeprowadzkę do Jastrzębia, postawiła klub w trudnej sytuacji. Amerykański zaciąg dokonany "za pięć dwunasta" był aktem bez wątpienia spektakularnym, ale przypominał kupowanie kota w worku, bo nikt nie potrafił powiedzieć, czy siatkarze zza wielkiej wody zaaklimatyzują się w nowym otoczeniu, czy zostaną zaakceptowani i czy trenerzy Skorek i Gościniak złożą tę układankę w logiczną całość. W tej sytuacji drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej trzeba ocenić w kategorii sukcesu. Spośród zespołów czołowej czwórki częstochowianie byli - obok Skry - jedynym teamem, który nie stracił głupich punktów z drużynami spoza tej grupy. Byli też zdolni do wygrywania pojedynczych bitew, o czym najlepiej wiedzą w Jastrzębiu i Bełchatowie, ale swoje sukcesy okupili niesamowitym wysiłkiem i kiedy doszli do play-off, byli porozbijani i wyczerpani.(...)

Powody do zadowolenia mają siatkarze Politechniki. Ich piąte miejsce, najlepsze w historii klubu, ma wymiar historyczny. Poza wynikiem godna podziwu jest droga przebyta w ciągu ostatniego roku. Warto w tym miejscu przypomnieć, że minionej wiosny nad przyszłością akademickiego klubu wisiał wielki znak zapytania. Dlatego właśnie kilku czołowych siatkarzy wsiadło do szalup ratunkowych i odpłynęło do innych pracodawców. Nowy, odmłodzony zarząd i Zbigniew Śliwiński, dyrektor BT Polska sprawili, że Krzysztof Felczak i jego pomocnicy mogli spokojnie realizować swoje plany. Co prawda początek nie był zbyt obiecujący, ale gdy do zespołu wrócił z Piły Piotr Szulc, drużyna z meczu na mecz zmieniała oblicze. Na koniec rundy zasadniczej było pewne siódme miejsce. "Będziemy grać do końca - zapowiedział wtedy sponsor, bo dla mnie pomiędzy piątym a ósmym miejscem jest wielka różnica." Zawodnicy wzięli sobie do serca słowa patrona i z powodzeniem podjęli próbę przekroczenia planu.

Wrocławianie przez długi czas zdawali się zmierzać prosto w stronę pierwszej ligi, ale trener Jacek Grabowski zachowywał stoicki spokój. Układ gier rzeczywiście był taki, że teoretycznie runda rewanżowa powinna być bardziej udana. Kiedy Gwardziści w trakcie sezonu pozyskali Wojciecha Szczurowskiego, zaczęli skrupulatnie odrabiać straty, pozostawiając troskę o byt siatkarzom z Sosnowca i Piły. W play-offach odnieśli nawet jedno zwycięstwo nad późniejszymi mistrzami i chociaż ci skarcili ich później za ten dyshonor, w meczach z Resovią zagwarantowali sobie co najmniej szóste miejsce. Nie udał się atak na wyższą lokatę, ale i tak w mniemaniu działaczy i kibiców osiągnęli bardzo dużo, dystansując dwa silne i utytułowane zespoły: Mostostal i Resovię.

Pod kreską znalazły się natomiast zespoły, które nie tylko zapowiadały walkę o środek tabeli, ale w opinii fachowców miały ku temu wszelkie atuty. Zarówno Resovia jak i Mostostal nie zrealizowały wyznaczonych planów, a najgorsze było to, że zespół prowadzony przez Wojciecha Drzyzgę zanotował na swoim koncie rekordową liczbę 11 porażek pod rząd i zajął w kiepskim stylu najgorsze miejsce od jedenastu lat.

Z ligą po rocznym mariażu pożegnała się Piła i niezwykle zasłużony dla polskiej siatkówki zespół KP Polska Energia Sosnowiec. Pierwsi nie sprostali rywalizacji w najwyższej klasie rozgrywkowej, drudzy, co tu dużo mówić, przegrali z finansami i kontuzjami. Po trudnościach finansowych z ubiegłego sezonu działaczom udało się wyjść na prostą, ale zabrakło pieniędzy na solidne transfery. Kiedy pojawił się sponsor, było już za późno. Budowany za niewielki pieniądze zespół, złożony przede wszystkim z młodych zawodników, nie miał argumentów, aby walczyć o pozostanie w PLS-ie. Tak więc spadkobierca Płomienia Sosnowiec i walecznego Górnika Kazimierz w przyszłym sezonie zagra w I lidze, choć i to nie jest pewne.

Autor: Janusz Wróbel
Źródło: Super Volley



TERMINARZ

Faza zasadnicza


Data Nr meczu Gospodarz Gość Wynik

I kolejka

15.10.2005 1 VKS Joker Piła KPS Skra Bełchatów 0:3
15.10.2005 2 KS Gwardia Wrocław PZU AZS Olsztyn 0:3
15.10.2005 3 Wkręt-Met Domex AZS Czestochowa K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:0
15.10.2005 4 KS Jastrzębski Wegiel Resovia Rzeszów 3:1
15.10.2005 5 Mostostal Azoty Kedzierzyn-Koźle AZS Politechnika Warszawa 3:0

II kolejka

22.10.2005 6 VKS Joker Piła AZS Politechnika Warszawa 1:3
22.10.2005 7 Resovia Rzeszów Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 3:2
22.10.2005 8 K.P. Polska Energia Sosnowiec KS Jaastrzębski Węgiel 0:3
22.10.2005 9 KS Gwardia Wrocław Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 0:3
22.10.2005 10 KPS Skra Bełchatów PZU AZS Olsztyn 3:0

III kolejka

29.10.2005 11 PZU AZS Olsztyn VKS Joker Piła 3:0
29.10.2005 12 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa KPS Skra Bełchatów 1:3
29.10.2005 13 KS Jastrzębski Węgiel KS Gwardia Wrocław 3:0
29.10.2005 14 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:1
29.10.2005 15 AZS Politechnika Warszawa Resovia Rzeszów 3:2

IV kolejka

05.11.2005 16 VKS Joker Piła Resovia Rzeszów 3:1
05.11.2005 17 K.P. Polska Energia Sosnowiec AZS Politechnika Warszawa 3:0
05.11.2005 18 KS Gwardia Wrocław Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 1:3
05.11.2005 19 KPS Skra Bełchatów KS Jastrzębski Węgiel 3:0
05.11.2005 20 PZU AZS Olsztyn Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 3:0

V kolejka

08.11.2005 21 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa VKS Joker Piła 3:1
22.11.2005 22 KS Jastrzębski Węgiel PZU AZS Olsztyn 3:2.
12.11.2005 23 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle KPS Skra Bełchatów 0:3
12.11.2005 24 AZS Politechnika Warszawa KS Gwardia Wrocław 2:3
12.11.2005 25 Resovia Rzeszów K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:1

VI kolejka

19.11.2005 26 VKS Joker Piła K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:1
19.11.2005 27 KS Gwardia Wrocław Resovia Rzeszów 0:3
19.11.2005 28 KPS Skra Bełchatów AZS Politechnika Warszawa 3:0
19.11.2005 29 PZU AZS Olsztyn Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 3:0
30.11.2005 30 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa KS Jastrzębski Węgiel 3:0

VII kolejka

26.11.2005 31 KS Jastrzębski Węgiel VKS Joker Piła 3:1
4.01.2006 32 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 3:1
27.11.2005 33 AZS Politechnika Warszawa PZU AZS Olsztyn 3:2
26.11.2005 34 Resovia Rzeszów KPS Skra Bełchatów 0:3
26.11.2005 35 K.P. Polska Energia Sosnowiec KS Gwardia Wrocław 2:3

VIII kolejka

03.12.2005 36 VKS Joker Piła KS Gwardia Wrocław 3:1
03.12.2005 37 KPS Skra Bełchatów K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:1
03.12.2005 38 PZU AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 3:0
03.12.2005 39 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa AZS Politechnika Warszawa 3:0
03.12.2005 40 KS Jastrzębski Węgiel Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 3:0

IX kolejka

10.12.2005 41 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle VKS Joker Piła 3:0
10.12.2005 42 AZS Politechnika Warszawa KS Jastrzębski Węgiel 0:3
10.12.2005 43 Resovia Rzeszów Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 0:3
10.12.2005 44 K.P. Polska Energia Sosnowiec PZU AZS Olsztyn 0:3
10.12.2005 45 KS Gwardia Wrocław KPS Skra Bełchatów 0:3

X kolejka

08.01.2006 46 BOT Skra Bełchatów VKS Joker Piła 3:0
08.01.2006 47 PZU AZS Olsztyn Gwardia Wrocław 3:1
07.01.2006 48 KP Polska Energia Sosnowiec Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 0:3
07.01.2006 49 Resovia Rzeszów Jastrzębski Wegiel 3:1
07.01.2006, 45 AZS Politechnika Warszawa Mostostal Azoty Kedzierzynm - Koźle 2:3

XI kolejka

14.01.2006 51 AZS Politechnika Warszawa VKS Joker Piła 3:1
14.01.2006 52 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów 3:2
14.01.2006 53 KS Jastrzębski Węgiel K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:0
14.01.2006 54 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa KS Gwardia Wrocław 3:0
14.01.2006 55 PZU AZS Olsztyn KPS Skra Bełchatów 1:3

XII kolejka

21.01.2006 56 VKS Joker Piła PZU AZS Olsztyn 0:3
22.01.2006 57 KPS Skra Bełchatów Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 1:3
20.01.2006 58 KS Gwardia Wrocław KS Jastrzębski Węgiel 1:3
21.01.2006 59 K.P. Polska Energia Sosnowiec Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 2:3
21.01.2006 60 Resovia Rzeszów AZS Politechnika Warszawa 3:0

XIII kolejka

28.01.2006 61 Resovia Rzeszów VKS Joker Piła 3:1
28.01.2006 62 AZS Politechnika Warszawa K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:1
28.01.2006 63 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle KS Gwardia Wrocław 1:3
28.01.2006 64 KS Jastrzębski Węgiel KPS Skra Bełchatów 3:0
28.01.2006 65 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa PZU AZS Olsztyn 0:3

XIV kolejka

04.02.2006 66 VKS Joker Piła Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 0:3
04.02.2006 67 PZU AZS Olsztyn KS Jastrzębski Węgiel 0:3
04.02.2006 68 KPS Skra Bełchatów Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 3:0
04.02.2006 69 KS Gwardia Wrocław AZS Politechnika Warszawa 2:3
04.02.2006 70 K.P. Polska Energia Sosnowiec Resovia Rzeszów 0:3

XV kolejka

11.02.2006 71 K.P. Polska Energia Sosnowiec VKS Joker Piła 3:0
11.02.2006 72 Resovia Rzeszów KS Gwardia Wrocław 3:2
11.02.2006 73 AZS Politechnika Warszawa KPS Skra Bełchatów 0:3
11.02.2006 74 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle PZU AZS Olsztyn 0:3
11.02.2006 75 KS Jastrzębski Węgiel Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 2:3

XVI kolejka

18.02.2006 76 VKS Joker Piła KS Jastrzębski Węgiel 0:3
18.02.2006 77 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 0:3
18.02.2006 78 PZU AZS Olsztyn AZS Politechnika Warszawa 3:0
18.02.2006 79 KPS Skra Bełchatów Resovia Rzeszów 3:0
18.02.2006 80 KS Gwardia Wrocław K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:0

XVII kolejka

25.02.2006 81 KS Gwardia Wrocław VKS Joker Piła 3:2
25.02.2006 82 K.P. Polska Energia Sosnowiec KPS Skra Bełchatów 0:3
25.02.2006 83 Resovia Rzeszów PZU AZS Olsztyn 1:3
25.02.2006 84 AZS Politechnika Warszawa Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 2:3
25.02.2006 85 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle KS Jastrzębski Węgiel 0:3

XVIII kolejka

04.03.2006 86 VKS Joker Piła Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 3:1
04.03.2006 87 KS Jastrzębski Węgiel AZS Politechnika Warszawa 3:0
04.03.2006 88 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 3:1
04.03.2006 89 PZU AZS Olsztyn K.P. Polska Energia Sosnowiec 3:0
04.03.2006 90 KPS Skra Bełchatów KS Gwardia Wrocław 3:1


TABELA

Msc. Nazwa drużyny Liczba meczów Liczba punktów Sety wygrane Sety przegrane
1. Skra Bełchatów 18 48 49 10
2. AZS Częstochowa 18 43 46 17
3. Jastrzębski W. 18 42 45 17
4. PZU AZS Olsztyn 18 42 45 17
5. Resovia Rzeszów 18 24 32 36
6. Mostostal 18 19 26 41
7. AZS Politechnika 18 18 24 45
8. Gwardia Wrocław 18 14 24 46
9. Joker Piła 18 13 19 46
10. Energia Sosnowiec 18 8 15 46




PLAY-OFFY




Ćwierćfinały

Ćwierćfinał A

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów Gwardia Wrocław 2 : 3 0 : 1
II Skra Bełchatów Gwardia Wrocław 3 : 0 1 : 1
III Gwardia Wrocław Skra Bełchatów 0 : 3 1 : 2
IV Gwardia Wrocław Skra Bełchatów 0 : 3 1 : 3
Awans: Skra Bełchatów

Ćwierćfinał B

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Częstochowa AZS Warszawa 3 : 2 1 : 0
II AZS Częstochowa AZS Warszawa 3 : 2 2 : 0
III AZS Warszawa AZS Częstochowa 2 : 3 0 : 3
Awans: AZS Częstochowa

Ćwierćfinał C

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Jastrzębski W. Mostostal Azoty 3 : 0 1 : 0
II Jastrzębski W. Mostostal Azoty 3 : 0 2 : 0
III Mostostal Azoty Jastrzębski W. 0 : 3 0 : 3
Awans: Jastrzębski Węgiel

Ćwierćfinał D

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I PZU AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 3 : 0 1 : 0
II PZU AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 3 : 0 2 : 0
III Resovia Rzeszów PZU AZS Olsztyn 3 : 1 1 : 2
IV Resovia Rzeszów PZU AZS Olsztyn 0 : 3 1 : 3
Awans: PZU AZS Olsztyn

Półfinały

O miejsca 1-4

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów AZS Olsztyn 1 : 3 0 : 1
II Skra Bełchatów AZS Olsztyn 3 : 2 1 : 1
III AZS Olsztyn Skra Bełchatów 2 : 3 1 : 2
IV AZS Olsztyn Skra Bełchatów 2 : 3 1 : 3
Awans: Skra Bełchatów

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Częstochowa Jastrzębski W. 2 : 3 0 : 1
II AZS Częstochowa Jastrzębski W. 1 : 3 0 : 2
III Jastrzębski W. AZS Częstochowa 3 : 0 3 : 0
Awans: Jastrzębski W.

O miejsca 5-8

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Gwardia Wrocław Resovia Rzeszów 2 : 3 0 : 1
II Resovia Rzeszów Gwardia Wrocław 1 : 3 1 : 1
II Resovia Rzeszów Gwardia Wrocław 2 : 3 1 : 2
Awans: Resovia Rzeszów

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Warszawa Mostostal Azoty 3 : 0 1 : 0
II Mostostal Azoty AZS Warszawa 2 : 3 0 : 2
Awans: AZS Politechnika Warszawa

Finały

O złoty medal

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Skra Bełchatów Jastrzębski W. 3 : 1 1 : 0
II Skra Bełchatów Jastrzębski W. 3 : 2 2 : 0
III Jastrzębski W. Skra Bełchatów 3 : 1 1 : 2
IV Jastrzębski W. Skra Bełchatów 0 : 3 1 : 3
Złoty medal: Skra Bełchatów
Srebrny medal: Jastrzębski Węgiel


O brązowy medal

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I AZS Częstochowa PZU AZS Olsztyn 1 : 3 0 : 1
II AZS Częstochowa PZU AZS Olsztyn 0 : 3 0 : 2
III PZU AZS Olsztyn AZS Częstochowa 3 : 0 3 : 0
Brązowy medal: PZU AZS Olsztyn
4 miejsce: AZS Częstochowa

O 5 miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Gwardia Wrocław AZS Warszawa 0 : 3 0 : 1
II AZS Warszawa Gwardia Wrocław 3 : 0 2 : 0
5 miejsce: AZS Warszawa
6 miejsce: Gwardia Wrocław


O 7 miejsce

Nr. Gospodarz Gość Wynik Stan rywalizacji
I Mostostal Azoty Resovia Rzeszów 3 : 1 1 : 0
II Resovia Rzeszów Mostostal Azoty 3 : 0 1 : 1
III Resovia Rzeszów Mostostal Azoty 3 : 0 2 : 1
7 miejsce: Resovia Rzeszów
8 miejsce: Mostostal Azoty