Strona główna
Aktualno¶ci
Wywiady
Fotoreportaże
Filmy


Historia klubu
Sala Chwały
Sukcesy
Kędzierzyński Panteon Sławy
Skład
Nasi zawodnicy
Grali u nas
Trenerzy ZAKSY
Ciekawostki
Hala Azoty


Terminarz 2023/24
Tabela (2023/24)
Sezon 2022/23
Sezon 2021/22
Sezon 2020/21
Sezon 2019/20
Sezon 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Sezon 2005/06
Sezon 2004/05
Medalisci MP


Puchar Polski 2024
Puchar Polski 2023
Puchar Polski 2022
Puchar Polski 2021
Puchar Polski 2020
Puchar Polski 2019
Puchar Polski 2018
Puchar Polski 2017
Puchar Polski 2016
Puchar Polski 2015
Puchar Polski 2014
Puchar Polski 2013
Puchar Polski 2012
Puchar Polski 2011
Puchar Polski 2010
Puchar Polski 2009
Puchar Polski 2008
Puchar Polski 2007
Puchar Polski 2006
Puchar Polski 2005
Zdobywcy PP


Liga Mistrzów 23/24
Liga Mistrzów 22/23
Liga Mistrzów 21/22
Liga Mistrzów 20/21
Liga Mistrzów 19/20
Liga Mistrzów 18/19
Liga Mistrzów 17/18
Liga Mistrzów 16/17
Puchar CEV 14/15
Liga Mistrzów 13/14
Liga Mistrzów 12/13
Liga Mistrzów 11/12
Puchar CEV 10/11
Puchar CEV 09/10


O nas
Wygaszacze ekranu
Puzzle
Tapetki na pulpit
Galeria
Karykatury
Zawodnik miesiaca
Sondy

PlusLiga

SEZON 2023/2024






I kolejka

21.10.20231Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽlePGE Skra Bełchatów3:1
21.10.20232PSG Stal NysaJastrzębski Węgiel0:3
21.10.2023 3Indykpol AZS Olsztyn Aluron CMC Warta Zawiercie3:1
21.10.2023 4Exact Systems Norwid Częstochowa¦lepsk Malow Suwałki1:3
21.10.2023 5Asseco Resovia RzeszówProjekt Warszawa1:3
21.10.20236GKS Katowice Trefl Gdańsk0:3
21.10.2023 7LUK Lublin Enea Czarni Radom3:0
21.10.20238KGHM Cuprum Lubin Barkom Każany Lwów3:0

II kolejka

25.10.20239PGE Skra BełchatówKGHM Cuprum Lubin3:2
25.10.202310Barkom Każany Lwów2:3
25.10.2023 11Enea Czarni Radom Trefl Gdańsk1:3
25.10.2023 12Projekt WarszawaGKS Katowice3:0
25.10.2023 13¦lepsk Malow SuwałkiAsseco Resovia Rzeszów0:3
25.10.202314Aluron CMC Warta ZawiercieExact Systems Norwid Częstochowa3:0
25.10.2023 15Jastrzębski Węgiel Indykpol AZS Olsztyn 3:1
25.10.202316Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle PSG Stal Nysa3:2

III kolejka

28.10.202317PSG Stal NysaPGE Skra Bełchatów<2:3
28.10.202318Indykpol AZS OlsztynGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 0:3
28.10.2023 19Exact Systems Norwid Częstochowa Jastrzębski Węgiel0:3
28.10.2023 20Asseco Resovia RzeszówAluron CMC Warta Zawiercie3:2
28.10.2023 21GKS Katowice¦lepsk Malow Suwałki0:3
28.10.202322Enea Czarni RadomProjekt Warszawa0:3
28.10.2023 23Barkom Każany Lwów Trefl Gdańsk 0:3
28.10.202324KGHM Cuprum LubinLUK Lublin2:3

IV kolejka

04.11.202325PGE Skra BełchatówLUK Lublin1:3
04.11.202326Trefl Gdańsk KGHM Cuprum Lubin3:0
04.11.202327Projekt Warszawa Barkom Każany Lwów 3:1
04.11.2023 28¦lepsk Malow SuwałkiEnea Czarni Radom3:0
04.11.2023 29Aluron CMC Warta ZawiercieGKS Katowice3:2
04.11.202330Jastrzębski WęgielAsseco Resovia Rzeszów3:1
04.11.2023 31Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Exact Systems Norwid Częstochowa 1:3
04.11.202332PSG Stal NysaIndykpol AZS Olsztyn2:3

V kolejka

11.11.202333Indykpol AZS OlsztynPGE Skra Bełchatów1:3
11.11.202334Exact Systems Norwid Częstochowa PSG Stal Nysa0:3
11.11.202335Asseco Resovia RzeszówGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle 3:0
11.11.2023 36GKS KatowiceJastrzębski Węgiel1:3
11.11.2023 37Enea Czarni RadomAluron CMC Warta Zawiercie0:3
11.11.202338Barkom Każany Lwów ¦lepsk Malow Suwałki 3:1
11.11.202339KGHM Cuprum Lubin Projekt Warszawa0:3
11.11.202340LUK LublinTrefl Gdańsk3:2

VI kolejka

15.11.202341PGE Skra BełchatówTrefl Gdańsk1:3
15.11.202342Projekt Warszawa LUK Lublin3:2
15.11.202343¦lepsk Malow SuwałkiKGHM Cuprum Lubin0:3
15.11.2023 44Aluron CMC Warta ZawiercieBarkom Każany Lwów3:0
15.11.2023 45Jastrzębski WęgielEnea Czarni Radom3:0
15.11.202346Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle GKS Katowice 3:1
15.11.202347PSG Stal NysaAsseco Resovia Rzeszów2:3
15.11.202348Indykpol AZS OlsztynExact Systems Norwid Częstochowa3:1

VII kolejka

18.11.202349Exact Systems Norwid CzęstochowaPGE Skra Bełchatów3:1
18.11.202350Asseco Resovia Rzeszów Indykpol AZS Olsztyn3:0
18.11.202351GKS KatowicePSG Stal Nysa1:3
18.11.2023 52Enea Czarni RadomGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
18.11.2023 53Barkom Każany LwówJastrzębski Węgiel0:3
18.11.202354KGHM Cuprum Lubin Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3
18.11.202355LUK Lublin¦lepsk Malow Suwałki3:0
18.11.202356Trefl GdańskProjekt Warszawa0:3

VIII kolejka

25.11.202357PGE Skra BełchatówProjekt Warszawa3:1
25.11.202358¦lepsk Malow SuwałkiTrefl Gdańsk0:3
25.11.202359Aluron CMC Warta Zawiercie LUK Lublin3:0
25.11.2023 60Jastrzębski WęgielKGHM Cuprum Lubin 3:0
25.11.2023 61Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle Barkom Każany Lwów1:3
25.11.202362PSG Stal NysaEnea Czarni Radom3:1
25.11.202363Indykpol AZS OlsztynGKS Katowice3:0
25.11.202364Exact Systems Norwid CzęstochowaAsseco Resovia Rzeszów 1:3

IX kolejka

02.12.202365Asseco Resovia Rzeszów PGE Skra Bełchatów3:0
02.12.202366GKS KatowiceExact Systems Norwid Częstochowa3:2
02.12.202367Enea Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn0:3
02.12.2023 68Barkom Każany LwówPSG Stal Nysa 1:3
02.12.2023 69Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle KGHM Cuprum Lubin3:0
02.12.202370LUK LublinJastrzębski Węgiel0:3
02.12.202371Aluron CMC Warta ZawiercieTrefl Gdańsk 3:0
02.12.202372Projekt Warszawa¦lepsk Malow Suwałki 3:0

X kolejka

06.12.202373PGE Skra Bełchatów ¦lepsk Malow Suwałki 1:3
06.12.202374Jastrzębski WęgielTrefl Gdańsk3:0
06.12.202375Aluron CMC Warta Zawiercie Projekt Warszawa0:3
06.12.2023 76Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleLUK Lublin2:3
06.12.2023 77PSG Stal Nysa KGHM Cuprum Lubin 3:1
06.12.202378Indykpol AZS OlsztynBarkom Każany Lwów2:3
06.12.202379Exact Systems Norwid CzęstochowaEnea Czarni Radom2:3
06.12.202380Asseco Resovia RzeszówGKS Katowice 3:0

XI kolejka

09.12.202381GKS Katowice PGE Skra Bełchatów0:3
09.12.202382Enea Czarni RadomAsseco Resovia Rzeszów2:3
09.12.202383Barkom Każany LwówExact Systems Norwid Częstochowa3:1
09.12.2023 84KGHM Cuprum Lubin Indykpol AZS Olsztyn0:3
09.12.2023 85LUK Lublin PSG Stal Nysa 3:1
09.12.202386Trefl GdańskGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle3:0
09.12.202387Projekt WarszawaJastrzębski Węgiel3:1
09.12.202388¦lepsk Malow SuwałkiAluron CMC Warta Zawiercie0:3

XII kolejka

16.12.202389PGE Skra BełchatówAluron CMC Warta Zawiercie0:3
16.12.202390Jastrzębski Węgiel¦lepsk Malow Suwałki3:0
16.12.202391Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleProjekt Warszawa1:3
16.12.2023 92PSG Stal Nysa Trefl Gdańsk3:0
16.12.2023 93Indykpol AZS Olsztyn LUK Lublin 2:3
16.12.202394Exact Systems Norwid CzęstochowaKGHM Cuprum Lubin 3:1
16.12.202395Asseco Resovia RzeszówBarkom Każany Lwów3:1
16.12.202396GKS KatowiceEnea Czarni Radom3:0

XIII kolejka

30.12.202397Enea Czarni RadomPGE Skra Bełchatów1:3
30.12.202398Barkom Każany LwówGKS Katowice1:3
30.12.202399KGHM Cuprum LubinAsseco Resovia Rzeszów1:3
30.12.2023 100LUK Lublin Exact Systems Norwid Częstochowa 1:3
30.12.2023 101Trefl Gdańsk Indykpol AZS Olsztyn 3:0
30.12.2023102Projekt WarszawaPSG Stal Nysa 3:0
30.12.2023103¦lepsk Malow SuwałkiGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3
30.12.2023104Aluron CMC Warta ZawiercieJastrzębski Węgiel3:1

XIV kolejka

03.01.2024105PGE Skra BełchatówJastrzębski Węgiel1:3
03.01.2024106Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleAluron CMC Warta Zawiercie1:3
03.01.2024107PSG Stal Nysa ¦lepsk Malow Suwałki3:0
03.01.2024 108Indykpol AZS Olsztyn Projekt Warszawa3:0
03.01.2024 109Exact Systems Norwid CzęstochowaTrefl Gdańsk 3:1
03.01.2024110Asseco Resovia RzeszówLUK Lublin 3:2
03.01.2024111GKS KatowiceKGHM Cuprum Lubin3:0
03.01.2024112Enea Czarni RadomBarkom Każany Lwów3:1

XV kolejka

06.01.2024113Barkom Każany LwówPGE Skra Bełchatów2:3
06.01.2024114KGHM Cuprum LubinEnea Czarni Radom3:0
06.01.2024115LUK Lublin GKS Katowice3:0
06.01.2024 116Trefl Gdańsk Asseco Resovia Rzeszów3:1
06.01.2024 117Projekt WarszawaExact Systems Norwid Częstochowa 3:1
06.01.2024118¦lepsk Malow SuwałkiIndykpol AZS Olsztyn 3:1
06.01.2024119Aluron CMC Warta ZawierciePSG Stal Nysa 3:0
06.01.2024120Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleJastrzębski Węgiel1:3

XVI kolejka

13.01.2024121PGE Skra BełchatówGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle3:0
13.01.2024122Jastrzębski WęgielPSG Stal Nysa 3:1
13.01.2024123Aluron CMC Warta Zawiercie Indykpol AZS Olsztyn3:2
13.01.2024 124¦lepsk Malow Suwałki Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0
13.01.2024 125Projekt WarszawaAsseco Resovia Rzeszów1:3
13.01.2024126Trefl Gdańsk GKS Katowice 2:3
13.01.2024127Enea Czarni RadomLUK Lublin 0:3
13.01.2024128Barkom Każany LwówKGHM Cuprum Lubin-:-

XVII kolejka

20.01.2024129KGHM Cuprum LubinPGE Skra Bełchatów1:3
20.01.2024130Barkom Każany LwówLUK Lublin 3:1
20.01.2024131Trefl Gdańsk Enea Czarni Radom3:0
20.01.2024 132GKS Katowice Projekt Warszawa 0:3
20.01.2024 133Asseco Resovia Rzeszów¦lepsk Malow Suwałki3:1
20.01.2024134Exact Systems Norwid Częstochowa Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3
20.01.2024135Indykpol AZS OlsztynJastrzębski Węgiel0:3
20.01.2024136PSG Stal NysaGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle0:3

XVIII kolejka

24.01.2024137PGE Skra BełchatówPSG Stal Nysa3:1
24.01.2024138Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleIndykpol AZS Olsztyn3:2
24.01.2024139Jastrzębski WęgielExact Systems Norwid Częstochowa3:0
24.01.2024 140Aluron CMC Warta Zawiercie Asseco Resovia Rzeszów3:1
24.01.2024 141¦lepsk Malow SuwałkiGKS Katowice 3:2
24.01.2024142Projekt WarszawaEnea Czarni Radom3:0
24.01.2024143Trefl Gdańsk Barkom Każany Lwów3:0
24.01.2024144LUK Lublin KGHM Cuprum Lubin3:2

XIX kolejka

27.01.2024145LUK LublinPGE Skra Bełchatów3:0
27.01.2024146KGHM Cuprum LubinTrefl Gdańsk 3:2
27.01.2024147Barkom Każany LwówProjekt Warszawa0:3
27.01.2024 148Enea Czarni Radom¦lepsk Malow Suwałki3:1
27.01.2024 149GKS Katowice Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3
27.01.2024150Asseco Resovia RzeszówJastrzębski Węgiel1:3
27.01.2024151Exact Systems Norwid Częstochowa Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
27.01.2024152Indykpol AZS OlsztynPSG Stal Nysa2:3

XX kolejka

03.02.2024153PGE Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn0:3
03.02.2024154PSG Stal NysaExact Systems Norwid Częstochowa 3:2
03.02.2024155Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleAsseco Resovia Rzeszów0:3
03.02.2024 156Jastrzębski WęgielGKS Katowice3:1
03.02.2024 157Aluron CMC Warta Zawiercie Enea Czarni Radom 3:0
03.02.2024158¦lepsk Malow SuwałkiBarkom Każany Lwów0:3
03.02.2024159Projekt Warszawa KGHM Cuprum Lubin3:0
03.02.2024160Trefl GdańskLUK Lublin3:2

XXI kolejka

10.02.2024161Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów2:3
10.02.2024162LUK LublinProjekt Warszawa 3:1
10.02.2024163KGHM Cuprum Lubin¦lepsk Malow Suwałki-:-
10.02.2024 164Barkom Każany LwówAluron CMC Warta Zawiercie3:2
10.02.2024 165Enea Czarni Radom Jastrzębski Węgiel 0:3
10.02.2024166GKS KatowiceGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle3:0
10.02.2024167Asseco Resovia RzeszówPSG Stal Nysa3:1
10.02.2024168Exact Systems Norwid Częstochowa Indykpol AZS Olsztyn0:3

XXII kolejka

17.02.2024169PGE Skra BełchatówExact Systems Norwid Częstochowa -:-
17.02.2024170Indykpol AZS OlsztynAsseco Resovia Rzeszów-:-
17.02.2024171PSG Stal NysaGKS Katowice-:-
17.02.2024 172Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleEnea Czarni Radom -:-
17.02.2024 173Jastrzębski Węgiel Barkom Każany Lwów-:-
17.02.2024174Aluron CMC Warta Zawiercie KGHM Cuprum Lubin-:-
17.02.2024175¦lepsk Malow SuwałkiLUK Lublin-:-
17.02.2024176Projekt Warszawa Trefl Gdańsk-:-

XXIII kolejka

24.02.2024177Projekt WarszawaPGE Skra Bełchatów-:-
24.02.2024178Trefl Gdańsk¦lepsk Malow Suwałki-:-
24.02.2024179LUK LublinAluron CMC Warta Zawiercie-:-
24.02.2024 180KGHM Cuprum LubinJastrzębski Węgiel -:-
24.02.2024 181Barkom Każany Lwów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle -:-
24.02.2024182Enea Czarni Radom PSG Stal Nysa-:-
24.02.2024183GKS KatowiceIndykpol AZS Olsztyn-:-
24.02.2024184Asseco Resovia Rzeszów Exact Systems Norwid Częstochowa-:-

XXIV kolejka

06.03.2024185PGE Skra BełchatówAsseco Resovia Rzeszów -:-
06.03.2024186Exact Systems Norwid CzęstochowaGKS Katowice-:-
06.03.2024187Indykpol AZS OlsztynEnea Czarni Radom-:-
06.03.2024 188PSG Stal NysaBarkom Każany Lwów -:-
06.03.2024 189KGHM Cuprum Lubin Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle -:-
06.03.2024190Jastrzębski Węgiel LUK Lublin-:-
06.03.2024191Trefl GdańskAluron CMC Warta Zawiercie-:-
06.03.2024192¦lepsk Malow Suwałki Projekt Warszawa-:-

XXV kolejka

06.03.2024193¦lepsk Malow Suwałki PGE Skra Bełchatów -:-
06.03.2024194Trefl GdańskJastrzębski Węgiel-:-
06.03.2024195Projekt WarszawaAluron CMC Warta Zawiercie-:-
06.03.2024 196LUK LublinGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
06.03.2024 197KGHM Cuprum Lubin PSG Stal Nysa -:-
06.03.2024198Barkom Każany Lwów Indykpol AZS Olsztyn-:-
06.03.2024199Enea Czarni RadomExact Systems Norwid Częstochowa-:-
06.03.2024200GKS Katowice Asseco Resovia Rzeszów -:-

XXVI kolejka

16.03.2024201PGE Skra Bełchatów GKS Katowice -:-
16.03.2024202Asseco Resovia Rzeszów Enea Czarni Radom-:-
16.03.2024203Exact Systems Norwid CzęstochowaBarkom Każany Lwów -:-
16.03.2024 204Indykpol AZS OlsztynKGHM Cuprum Lubin-:-
16.03.2024 205PSG Stal Nysa LUK Lublin -:-
16.03.2024206Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽleTrefl Gdańsk-:-
16.03.2024207Jastrzębski WęgielProjekt Warszawa-:-
16.03.2024208Aluron CMC Warta Zawiercie¦lepsk Malow Suwałki -:-

XXVII kolejka

23.03.2024209Aluron CMC Warta ZawierciePGE Skra Bełchatów -:-
23.03.2024210¦lepsk Malow SuwałkiJastrzębski Węgiel-:-
23.03.2024211Projekt WarszawaGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
23.03.2024 212Trefl GdańskPSG Stal Nysa -:-
23.03.2024 213LUK Lublin Indykpol AZS Olsztyn -:-
23.03.2024214KGHM Cuprum LubinExact Systems Norwid Częstochowa-:-
23.03.2024215Barkom Każany LwówAsseco Resovia Rzeszów -:-
23.03.2024216Enea Czarni RadomGKS Katowice -:-

XXVIII kolejka

30.03.2024217PGE Skra Bełchatów Enea Czarni Radom-:-
30.03.2024218GKS Katowice Barkom Każany Lwów-:-
30.03.2024219Asseco Resovia Rzeszów KGHM Cuprum Lubin-:-
30.03.2024 220Exact Systems Norwid CzęstochowaLUK Lublin -:-
30.03.2024 221Indykpol AZS Olsztyn Trefl Gdańsk-:-
30.03.2024222PSG Stal NysaProjekt Warszawa-:-
30.03.2024223Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle¦lepsk Malow Suwałki-:-
30.03.2024224Jastrzębski WęgielAluron CMC Warta Zawiercie -:-

XXIX kolejka

03.04.2024225Jastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów-:-
03.04.2024226Aluron CMC Warta Zawiercie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle-:-
03.04.2024227¦lepsk Malow Suwałki PSG Stal Nysa-:-
03.04.2024 228Projekt WarszawaIndykpol AZS Olsztyn -:-
03.04.2024 229Trefl Gdańsk Exact Systems Norwid Częstochowa-:-
03.04.2024230LUK Lublin Asseco Resovia Rzeszów-:-
03.04.2024231KGHM Cuprum LubinGKS Katowice-:-
03.04.2024232Barkom Każany LwówEnea Czarni Radom -:-

XXX kolejka

06.04.2024233PGE Skra BełchatówBarkom Każany Lwów-:-
06.04.2024234Enea Czarni Radom KGHM Cuprum Lubin-:-
06.04.2024235GKS KatowiceLUK Lublin-:-
06.04.2024 236Asseco Resovia RzeszówTrefl Gdańsk-:-
06.04.2024 237Exact Systems Norwid CzęstochowaProjekt Warszawa-:-
06.04.2024238Indykpol AZS Olsztyn¦lepsk Malow Suwałki-:-
06.04.2024239PSG Stal NysaAluron CMC Warta Zawiercie-:-
06.04.2024240Jastrzębski WęgielGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle -:-